Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kyrenia

Oblast
Typ střediska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kyrenia, budeme moc vděční za váš názor.

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od
Hotelový pokoj
11 290 Kč
Hotelový pokoj
13 490 Kč
Hotelový pokoj
17 990 Kč
Hotelový pokoj
24 790 Kč

Město Kyrenia

Město Kyrenia se nachází na severním pobřeží ostrova v podhůří Kyrenejských hor, kde se do dnešních dnů dochovalo několik křižáckých hradů (Hrad Kantara, Hrad St. Hilarion). Starý přístav Kyreneie uzavírá dochovaná středověká pevnost, nyní sloužící jako námořní muzeum. Za zhlédnutí stojí např. vrak starověké lodi (cca. 4. stol.) jež byl vyzvednut z pobřežních vod nedaleko města. V Kyrenii samé i jejím blízkém okolí se nachází množství dalších historických, architektonických i náboženských památek. V Kyrenii najdete i potápěčská centra, se kterými se můžete vydat objevovat krásy potápění na Kypru.

Další střediska na Kypru:

Agia Napa, Coral Bay - Korálová zátoka, Famagusta, Kissonerga, Kyrenia, Larnaka, Limassol, Nikósie, Pafos, Paralimni, Pissouri, Polis a Protaras,

Tipy na hotel ve středisku Kyrenia

Riviera Bungalows

Hotel Riviera leží ve vzdálenosti asi 15 km od přístavního města Kyrenia, kam se lze dopravit taxislužbou či místními dolmuši. Letiště Ercan ve městě Lefkosa je vzdálené cca 40 km. Přírodní písečná pláž je přímo před hotelem.

1.

Lapethos - Olivia

Rozsáhlý hotelový komplex Lapethos - Olivia; který se těší oblibě klientů všech věkových kategorií; leží v malebné oblasti Kyrenia na severním Kypru. Resort je rozdělen do 4 částí (Olivia Court; Rosa Court; Camellia Court; Tropicana Court); z nichž v částech Olivia a Rosa je nabízeno ubytování pro naše klienty. Pláž je přístupná od hotelu podchodem pod místní komunikací.

2.

Denizkizi hotel

Komplex se sestává ze dvou budov (Denizkizi Royal a Denizkizi Hotel) a leží u krásné zahrady; kterou se projde na pláž. Část Denizkizi Hotel; kde je nabízeno ubytování pro naše klienty prošel celkovou rekonstrukcí a nabízí 56 moderně vybavených pokojů. Poloha u písečné pláže v oblasti Kyrenia na severním Kypru a přátelská atmosféra tvoří ideální podmínky pro příjemně strávenou dovolenou.

3.

Pine Bay Club

Severní Kypr - Kyrenia. Hotel Pine Bay Club se nachází v krásně udržované zahradě se středomořskými a tropickými rostlinami v oblasti Kyrenia. Komplex se skládá z vilek ve středomořském stylu s výhledem na bazén. Vhodný pro klientelu vyhledávající přátelskou a rodinnou atmosféru.

4.

Ada Beach Hotel

hotel Ada Beach leží ve vzdálenosti asi 4 km od centra menšího letoviska Kyrenia, od letiště Ercan v hlavním městě Lefkosa  je hotel vzdálen cca 40 km. Menší písečná pláž se nachází přímo u hotelu, v moři jsou místy oblázky a kameny. Vstup do moře je možný po schůdkách přes uměle vybudované molo. Lehátka a slunečníky na pláži jsou zdarma.

5.

Acapulco Resort & Convention & Spa

Hotelový komplex Acapulco Resort & Convention & Spa; sestávající se z celkem 3 budov a bungalovů; se rozprostírá na rozsáhlém území u nádherné 1 km dlouhé pláže v oblasti Kyrenia na severním Kypru a nabízí širokou škálu aktivit pro veškerou klientelu. Možnost sportovního vyžití či příjemné ničím nerušené relaxace u jednoho z bazénů nebo na pláži; odpočinku v lázeňském centru; to vše v kombinaci s ideální polohou resortu pro návštěvu okolních památek; tvoří ideální podmínky pro strávení luxusní dovolené. Ubytování je nabízeno v bungalovech; které jsou na úrovni ****; za příplatek lze ubytování v budovách.

6.