Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Crowne Resort Henipa

Výhodná poloha hotelu Crowne Resort Henipa nedaleko známého letoviska Larnaky a i nízká cena uspokojí převážně dospělé klienty, kteří vyhledávají prázdninové oblasti s dobrou dostupností známých letovisek a ubytování s nabídkou sportovních aktivit, nedaleko pláže.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Crowne Resort Henipa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Crowne Resort Henipa

Hotel patřící do hotelového řetězce Crown Resort se nachází cca 7 km od centra známého letoviska Larnaca. Zástavka linkového autobusu je nedaleko od hotelu, vzdálenost hotelu od letiště v Larnace asi 11 km. Písečná pláž je od hotelu vzdálena zhruba 300 m, v moři jsou místy oblázky a kameny. Cesta na pláž vede přes silnici. Na pláži jsou slunečníky a lehátka za poplatek.

Vybavení

v rozlehlém hotelovém areálu je vstupní hala s recepcí a lobby barem, TV koutek, internetový koutek, restaurace, bazén s vyhrazenou částí pro děti, vnitřní bazén, posilovna, tenisový kurt. Slunečníky a lehátka jsou u bazénu zdarma. V hlavní sezóně hotel organizuje několikrát týdně večerní programy.

Stravování

Dle CK

Služby hotelu Crowne Resort Henipa

lehátka a slunečníky na pláži, tenisový kurt (osvětlení a pronájem raket), vodní sporty na plážích v okolí, biliár, jacuzzi, masáže, internet, minibar, trezor.

Ubytování

stylově zařízené pokoje umístěné v několika budovách kolem bazénu mají individuálně ovladatelnou klimatizaci, koupelnu s vanou či sprchou a WC, SAT/TV, telefon, balkón či terasu. Lednička či minibar a trezor je za poplatek. Pokoje s výhledem na bazén jsou za příplatek.

Děti

Ddětská část bazénu, dětské hřiště.

Doporučení

Oblíbený hotel Crowne Resort Henipa s výhodnou polohou nedaleko známého letoviska Larnaky, ideální poloha k cestování a poznávání okolí. Doporučujeme především dospělým klientům upřednostňujícím výhodnou cenu.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.