Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Daphne Aparthotel

Příjemný aparthotel Daphne s ideální polohou v samém srdci turistické zóny Pafosu leží jen 100 m od pobřežní promenády, 250 m od městské pláže a krásného pafoského přístavu s množstvím restaurací a krásnými vyhlídkami na kotvící jachty i výletní lodě. Koupání je možné na městské pláži s pozvolným vstupem do vody nebo přímo na pobřežní promenádě se schůdky do křišťálově průzračného moře.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Daphne Aparthotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha aparthotelu Daphne

Příjemný aparthotel Daphne s ideální polohou v samém srdci turistické zóny Pafosu leží jen 100 m od pobřežní promenády, 250 m od městské pláže a krásného pafoského přístavu s množstvím restaurací a krásnými vyhlídkami na kotvící jachty i výletní lodě. Koupání je možné na městské pláži s pozvolným vstupem do vody nebo přímo na pobřežní promenádě se schůdky do křišťálově průzračného moře. Ve vzdálenosti 200 m od aparthotelu se nachází vchod do nejvýznamnějšího kyperského archeologického areálu s ruinami paláců s nádhernými mozaikami chráněnými UNESCO.

Vybavení aparthotelu Daphne

- přízemní budova s recepcí, společenskou místností, internetovým koutkem - bazén (lehátka a slunečníky zdarma; na pláži za poplatek) - vnitřní bar, restaurace, Wi-Fi a billiard (za poplatek)

Vybavení pokoje

- apartmány Daphne s ložnicí (2 lůžka) a obývací částí (až 2 přistýlky vhodné spíše pro děti, možné i pro dospělé) - kuchyňský kout (lednice, toustovač, varná konvice, základní nádobí) - klimatizace, TV, trezor (za poplatek), balkon - pokoje s výhledem na bazén za příplatek (viz ceník)

Pláž & plážový servis

250 m, písečná, lehátka a slunečníky za poplatek

Stravování

Dle ck, Vlastní. Snídaně nebo polopenze za příplatek (snídaně formou bufetu, večeře servírované s výběrem z menu).

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.