Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Noah´s Ark

Tento luxusní hotelový komplex uprostřed rozlehlé zahrady v oblasti Bafara doporučujeme i velmi náročným klientům a rodinám s dětmi, které zde naleznou širokou škálu vyžití a to od vodních skluzavek  jak pro děti, tak i pro rodiče, dětské hřiště, několik restaurací a pláž, na které se hotel Noah´s Ark nachází.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Bungalov
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Noah´s Ark, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Noah´s Ark

Moderní hotelový areál vystavěný ve stylu Noemovy Archy je tvořen hlavní pětipatrovou hotelovou budovou a bungalovy. Hotel se nachází přímo u pláže v hotelové oblasti Bafra, v  rozlehlé zahradě ve vzdálenosti cca42 kilometrůod Famagusty.

Vybavení hotelu

Prostorná hala s recepcí, výtahy, lobby bar, hlavní restaurace, a´la carte restaurace, italská restaurace, 3 bary v okolí bazénu, tři venkovní bazény z toho jeden se skluzavkami pro děti i dospělé, slunečníky a lehátka k dispozici zdarma, vnitřní bazén, dětský bazén a dětské hřiště.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou, WC, klimatizací, TV-SAT, minibarem, trezorem, vysoušečem vlasů, telefonem a balkonem nebo terasou. K dispozici jsou pokoje v hlavní budově nebo bungalovech, které jsou menších rozměrů.

Sport a zábava

Hostům hotelu Noah´s Ark  jsou k dispozici čtyři tenisové kurty (rakety za poplatek), basketbalové hřiště, plážový volejbal, stolní tenis, animační programy, lázeňské centrum zahrnující fitness, tureckou lázeň, saunu, vířivku.

Stravování

Dle CK, plná penze formou bufetu včetně nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby během obědů a večeří.

Pláž

Přímo u hotelového areálu se nachází široká písečná pláž. Slunečníky a lehátka jsou k dispozici zdarma.

Tipy pro správnou volbu

moderní luxusní areál pro náročné, pěkná pláž, skluzavky pro děti i dospělé, animační programy

Parametry

Typ ubytování Hotel, Bungalov
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.