Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Piere Anne Beach

Hotel Piere Anne Beach s příjemnou atmosférou se nachází v klidném prostředí letoviska Agia Napa na ostrově Kypr. hned u skalnatého mořského pobřeží. Rybářský přístav je ve vzdálenosti cca 500 m. Obchody s potravinami a suvenýry, pekárna a další krámky jsou ve vzdálenosti jen cca 3 minuty od hotelu. Poblíž je též zábavní park s atrakcemi pro děti i dospělé.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Piere Anne Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Piere Anne Beach

Hotel Piere Anne Beach s příjemnou atmosférou se nachází v klidném prostředí letoviska Agia Napa na ostrově Kypr. hned u skalnatého mořského pobřeží. Rybářský přístav je ve vzdálenosti cca 500 m. Obchody s potravinami a suvenýry, pekárna a další krámky jsou ve vzdálenosti jen cca 3 minuty od hotelu. Poblíž je též zábavní park s atrakcemi pro děti i dospělé. Autobusová zastávka je nedaleko hotelu, pohodlně lze cestovat do Ayia Napa, Paralimni a Larnaky. Jednodenní jízdenka bez omezení ujetých kilometrů stála v sezóně 2011 - 2€, týdenní - 10€. Hotel Piere Anne Beach doporučujeme pro méně náročnou klientelu.

Kapacita

Hotelový areál Piere Anne Beach je tvořen čtyřmi třípodlažními bloky, celkem je zde 149 pokojů (1-, 2lůžkových s možností jedné přistýlky nebo třetího pevného lůžka). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a vanou, WC, klimatizací, telefonem, fénem, TV se satelitním příjmem (převažují místní kanály), balkónem nebo terasou s výhledem na zahradu, bazén, letovisko nebo moře. Trezor na pokoji nebo na recepci (za poplatek cca 10€/pobyt), chladnička (za poplatek cca 4€/den). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby

Vstupní hala s recepcí, salónek s TV se satelitním příjmem, 3 výtahy (není ve všech budovách), internetový koutek (cca 3,50€/30 minut, cca 5€/hodina), vnitřní bar a venkovní bar a snackbar, vnitřní a venkovní restaurace, venkovní kavárna, zahrada, parkoviště. Wifi v prostoru recepce za poplatek (cca 4€/hodina, cca 15€/den, cca 40€/týden).

Stravování

Dle CK, Formou polopenze. Snídaně i věčeře fourmou bufetu.

Sport a zábava

Velký bazén, vnitřní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu a v zahradě zdarma, tenis (za poplatek cca 5€/hodina + vratná záloha 20€), sauna (10€/hodina), stolní tenis (zdarma), kulečník (cca 1€/hra). Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek (cca 6€/set/den). Vodní sporty je možné provozovat na pláži blíže k centru letoviska Ayia Napa (za poplatek: parasailing - cca 35€, vodní lyže - cca 25€, banán - cca 7-10€, ringo - cca 10€, šlapadla - cca 15€, kánoe - cca 15€, motorový člun - cca 60€, jet-ski - cca 40€, potápění - cca 60€ (2 ponory), surf - cca 15€).

Hlavní výhody hotelu Piere Anne Beach

příznivá cena

Aktuální popis od CK

PolohaHotel s příjemnou atmosférou se nachází v klidném prostředí hned u skalnatého mořského pobřeží. Rybářský přístav je ve vzdálenosti cca 500 m. Nejbližší...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.