Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Rosa Gardens

Malý prázdninový hotel Rosa Gardens nacházející se v klidné lokalitě osady Lapta, v blízkosti známého letoviska Kyrenia zaujme především méně náročnou klientelu. Hotel disponující bazénem je vhodný pro všechny věkové kategorie klientů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Rosa Gardens, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Rosa Gardens

Menší hotelový komplex Rosa Gardens se čtyřiceti pokoji leží v blízkosti osady Lapta, ve vzdálenosti asi 15 km od známého letoviska Kyrenia, kam je možná doprava taxi či místními autobusy (tzv. dolmuš). Nejbližší pláž Sunset Beach leží ve vzdálenosti cca 1,5 km od hotelu. Sunset Beach je uměle vybudovaná pláž (molo), v moři jsou oblázky a kameny, vstup do moře je možný po schůdcích z mola. Nejbližší obchody a restaurace jsou ve vzdálenosti cca 500 m od hotelu.

Vybavení hotelu Rosa Gardens

V hotelu, který leží v hezké kvetoucí zahradě, je vstupní hala s recepcí (možnost pronájmu trezoru za poplatek) a směnárnou, bazén (slunečníky a lehátka jsou u bazénu zdarma), restaurace, bar. Internetové připojení WiFi je zdarma v recepční hale, na pokojích je za poplatek.

Vybavení pokojů

Jednoduše, ale účelně vybavené pokoje s centrálně řízenou klimatizací mají menší koupelnu se sprchovým koutem a WC, TV/SAT, telefon, vysoušeč vlasů a menší kuchyňský kout se základní kuchyňskou výbavou, varnou konvici a ledničku.

Stravování

Dle CK, snídaně.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.