Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

CK Blue Sky Travel

Stručný popis CK Blue Sky Travel

CK Blue Sky Travel Cestovní kancelář Blue Sky Travel byla založena v červnu 1999. Na Kypr připravuje zájezdy již osmou sezónou. Vybrat si můžete z letovisek Agia Napa, Larnaka, Protaras, Pafos nebo Limassol. Kromě Kypru pořádá CK Blue Sky Travel zájezdy do Turecka, Egypta a také exotických destinací jako např. Srí Lanka, Indonésie, Thajsko, Maledivy, Mauritius nebo Seychelly.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od cestovní kanceláře Blue Sky Travel

přes tyto stránky získáte speciální slevu až ve výši 3% z ceny zájezdu nebo jiný bonus. Nárok na slevy od cestovní kanceláíře Blue Sky Travel zůstávají zachovány, speciální slevu navíc poskytují jen tyto stránky Kypr v detailech. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy na Kypr , ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK Blue Sky Travel.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce.

Napsat, jaký zájezd od CK Blue Sky Travel jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost