Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

CK Marco Polo

Stručný popis CK Marco Polo

Společnost s ručením omezeným Marco Polo International byla založena v roce 1990. Za více než 20 let působení na českém a slovenském trhu si vybudovali pozici nejlepšího odborníka pro přípravu cest do exotických zemí a pozici kvalitního partnera pro přípravu služebních cest.

V nabídce této cestovní kanceláře jsou i zájezdy na Kypr, do Turecka, Řecka a spousty dalších zemí po celém světě.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK Marco Polo

přes tyto stránky získáte speciální slevu ve výši 1-3% z ceny zájezdu. Nárok na slevy od CK Marco Polo zůstávají zachovány, speciální slevu navíc poskytují jen tyto stránky Kypr v detailech. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy na Kypr, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK Marco Polo.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK Marco Polo jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost