Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

CK Marted

Stručný popis CK Marted

CK Marted se specializuje zejména na zájezdy do Řecka. V její nabídce naleznete řecké ostrovy jako Kréta, Lefkada, Zakynthos, Lesbos, Kos, Rhodos, Santorini a nově i Ios. Kromě Řecka můžete s CK Marted vycestovat také na Kypr (letoviska Agia Napa a Protaras)  nebo do oblíbeného Turecka, kde má ubytovací kapacity v letoviscích Lara, Belek a Side.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK Marted

přes tyto stránky získáte speciální slevu ve výši 1-3% z ceny zájezdu. Nárok na slevy od CK Marted zůstávají zachovány, speciální slevu navíc poskytují jen tyto stránky Kypr v detailech. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy na Kypr, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK Marted.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK Marted jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost