Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

CK Nomád

Stručný popis CK Nomád

CK Nomád zajišťuje pro svoje klienty zájezdy do mnoha atraktivních destinací po celém světě. Cestovní kancelář nabízí pobytové i poznávací zájezdy pro jednotlivce i skupiny, programy pro dětské tábory a školy. V nabídce jsou zájezdy ušité na míru vyznavačům cykloturistiky, pěší turistiky, vysokohorské turistiky i vodní turistiky, na své si proto rozhodně přijdou všichni příznivci aktivně strávené dovolené. Proti úpadku je CK Nomád pojištěna u pojišťovny UNIQA.

Cestovní kancelář Nomád nabízí svým klientům zájezdy do Evropy, Ameriky, Austrálie, Asie a také do Afriky. V Americe můžete díky CK Nomád prozkoumat například Andy, Brazílii a Jamajku. V Asii na vás čeká Nepál, Mongolsko a Persie, z afrických destinací uveďme Keňu, Libyi a JAR. V nabídce CK Nomád naleznete také Kypr a Turecko.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK Nomád

přes tyto stránky získáte speciální slevu ve výši 1-3% z ceny zájezdu. Nárok na slevy od CK Nomád zůstávají zachovány, speciální slevu navíc poskytují jen tyto stránky Kypr v detailech. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy na Kypr, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK Nomád.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK Nomád jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost