Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

CK Palma Travel

Stručný popis CK Palma Travel

Tým CK Palma Travel se pohybuje v cestovním ruchu od roku 1995, a již navštívil několik desítek zemí na 6 kontinentech a zařizoval dovolené pro několik tisíc náročných klientů. V zahraničí má spolehlivé partnery, kteří Vám poskytnou nejlepší možný servis a jsou schopni Vám poskytnout detailní informace o naší nabídce. Ve většině zemí pro Vás připravili individuální transfery z letiště do hotelu s několika zastávkami. Hlavním krédem CK Palma Travel je individuální přístup a hlavním cílem je spokojený zákazník.

V současné době nabízí ve více než 40 zemích několik set hotelů a nejširší nabídku exotických zájezdů v České republice. V nabídce CK Palma Travel najdete vysoce luxusní hotely pro náročnou klientelu, hotely s golfovými hřišti i slušné 2* hotely pro nenáročné cestovatelé, každý si zde může vybrat bezproblémovou dovolenou.

Z kyperských letovisek Palma Travel nabízí letoviska Agia Napa, Larnaka a Protaras. V Turecku má CK Palma Travel v nabídce letoviska Belek a Side. V destinaci Bulharsko nabízí Palma Travel letoviska Obzor, Pomorie, Sluneční pobřeží a Sveti Vlas.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK Palma Travel

přes tyto stránky získáte speciální slevu ve výši 1-3% z ceny zájezdu. Nárok na slevy od CK Palma Travel zůstávají zachovány, speciální slevu navíc poskytují jen tyto stránky Kypr v detailech. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy na Kypr , ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK Palma Travel.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK Palma Travel jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost