Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

CK Redgreentours

CK Redgreentours o sobě říká:

Již třetí rok jsme zde pro Vás, abychom Vám připravili báječnou dovolenou. Stále jsme CK pouze s českým majitelem i pracovníky. Od ledna roku 2011 jsme pro Vás otevřeli novou pobočku v Brně a také zastoupení v Ostravě. Rozšířili jsme nabídku odletů z Brna i na týdenní pobyty do Turecka, a nově budou také naše lety odlétat z Ostravy. Novinkou nejen v naší nabídce, ale i na českém trhu je dovolená na Tureckém Kypru. Samozřejmostí jsou pobyty na Turecké riviéře, kde pro Vás máme k dispozici nově cca 120 hotelů od kategorie levnější až po ty nejluxusnější a to v těch nejoblíbenějších letoviscích Alanya, Antalya, Belek, Kemer a Side. Standardní nabídkou zůstává Srí Lanka, Maledivy, Zanzibar a Dubai, kde pro Vás máme připravenou celou škálu hotelů.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK Redgreentours

přes tyto stránky získáte speciální slevu ve výši 1-3% z ceny zájezdu. Nárok na slevy od CK Redgreentours zůstávají zachovány, speciální slevu navíc poskytují jen tyto stránky Kypr v detailech. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy na Kypr, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK Redgreentours.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK Redgreentours jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost