Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

CK Siam Travel

Stručný popis CK Siam Travel

Od roku 1992 se Siam Travel specializuje na dovolenou mimořádné kvality pro náročné klienty. Původně začínali jako cestovní kancelář specializovaná na Thajsko a jihovýchodní Asii, v současné době jsme jedním z  největších touroperátorů specializovaných na exotické destinace. V katalogu CK Siam Travel najdete 60 atraktivních zemí celého světa, mezi nimi např. i Turecko, Egypt nebo Kypr.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK Siam Travel

přes tyto stránky získáte speciální slevu ve výši 1-3% z ceny zájezdu. Nárok na slevy od CK Siam Travel zůstávají zachovány, speciální slevu navíc poskytují jen tyto stránky Kypr v detailech. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy na Kypr, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK Siam Travel.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK Siam Travel jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost