Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Columbia Beach Resort

Hotelový komplex Columbia Beach Resort, postavený v kyperském stylu z tradičních materiálů, se nachází u písčito-oblázkové pláže romantického zálivu Pissouri na ostrově Kypr. Dvě 18jamková golfová hřiště Secret Valley a Aphrodite Hills jsou odtud vzdálena jen 15 minut jízdy autem. Město Paphos je vzdáleno 30 kilometrů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Columbia Beach Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Columbia Beach Resort

Hotelový komplex Columbia Beach Resort, postavený v kyperském stylu z tradičních materiálů, se nachází u písčito-oblázkové pláže romantického zálivu Pissouri na ostrově Kypr. Dvě 18jamková golfová hřiště Secret Valley a Aphrodite Hills jsou odtud vzdálena jen 15 minut jízdy autem. Město Paphos je vzdáleno 30 kilometrů.

Vybavení

V upravené zahradě hotelu Columbia Beach Resort je zasazený 80 metrů dlouhý sladkovodní bazén tvaru laguny, spojený s dětským bazénem, doplněný pool barem a lehátky se slunečníky, které jsou klientům k dispozici bez poplatku stejně jako na pláži. K vybavení patří i vnitřní vyhřívaný bazén, fitness centrum, sál na aerobik a cvičení jógy, dva squashové a dva tenisové kurty.

Dětský klub nabízí každodenní zábavu pro své malé hosty od 3 do 12 let. Kromě luxusní restaurace typu „fine dining“, kde se podávají vybrané delikatesy za příjemných tónů živé hudby, zde samozřejmě najdete typickou kyperskou tavernu, která nabízí to nejlepší z místní kuchyně. Na její terase si můžete pochutnat na čerstvě ulovených rybách či tradičním kyperském meze. K taverně patří také Ouzeri bar, kde si vyzkoušíte, jak chutná místní anýzová pálenka. Eros koktejl bar má atmosféru námořní lodě a při posezení na jeho venkovní dřevěné palubě si kromě nádherného výhledu na celé okolí můžete pomocí hvězdářského dalekohledu přiblížit hvězdnou oblohu. K hotelu Columbia Beach Resort patří také kadeřnický salón, butiky, konferenční a kongresové centrum. Na pláži široká nabídka vodních sportů včetně školy windsurfingu a kurzů potápění.

Ubytování v hotelu Columbia Beach Resort

Luxusní klimatizované dvoulůžkové junior suity s možností přistýlky, koupelna se dvěma umyvadly, sprchovým koutem, vanou, WC a bidetem, vysoušeč vlasů, minibar, kávovar, SAT/TV, telefon, internetové připojení, trezor, prostorný balkón nebo terasa.

Relaxační pobyty

Hotelové lázně Columbia Spa nabízejí pod dohledem kvalifikovaného personálu řadu revitalizačních a relaxačních terapií, různé druhy masáží, detoxikační programy, čistící a tonizační péči o pleť. Součástí centra je sauna, parní lázně a jacuzzi.

Hotel Columbia Beach Resort

Columbia Beach Resort

Hotel Columbia Beach Resort *****  - pokoje

Executive junior suita boční výhled na moře; Executive junior suita výhled do zahrady; Executive Junior suita výhled na bazén; Executive junior suita výhled na moře; Junior suita boční výhled na moře; Junior suita výhled do zahrady; Junior suita výhled na bazén; Junior suita výhled na moře.

Popisy pokojů

Junior suita výhled do zahrady

 Interiér 33 m², ložnice s obývací částí, balkon, výhled do zahrady, možnost propojených pokojů, max. obsazenost 3 osoby.

Junior suita výhled na bazén

 Interiér 33 m², ložnice s obývací částí, balkon, výhled na bazén, možnost propojených pokojů, max. obsazenost 3 osoby.

Junior suita výhled na moře

 Interiér 33 m², ložnice s obývací částí, balkon, výhled na moře, možnost propojených pokojů, max. obsazenost 3 osoby.

Executive junior suita výhled do zahrady

 Interiér 46 m², ložnice s obývací částí, balkon, výhled do zahrady, max. obsazenost 4 osoby.

Junior suita boční výhled na moře

 Interiér 33 m², ložnice s obývací částí, balkon, boční výhled na moře, max. obsazenost 3 osoby.

Executiv Junior suita výhled bazén

 Interiér 46 m², ložnice s obývací částí, balkon, výhled na bazén, max. obsazenost 4 osoby.

Executiv Junior suita boční výhled moře

 Interiér 46 m², ložnice s obývací částí, balkon, boční výhled na moře, max. obsazenost 4 osoby.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.