Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Pissouri

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Pissouri, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Letovisko Pissouri

Pissouri je poklidné letovisko s krásnou širokou písečno oblázkovou pláží s možností využití různých vodních sportů. K dispozici jsou i golfová hřiště. Leží na jihozápadním pobřeží ostrova Kypr a za ním se malebně zvedá pohoří Troodos. Letovisko Pissouri se nachází v malém zálivu a moře je zde krásně čisté a prostředí nezastavěné a nepřeplněné turisty. Samořejmostí jsou i taverny přímo na pobřeží, kde se můžete u jídla či během večerního posezení kochat výhedem na moře i okolní krajinu.

Pro koho je letovisko Pissouri vhodné?

Dovolenou v Pissouri vyhledávají zejména milovníci klidu, pohody a krásných scenérií. Pissouri je totiž malá tradiční vesnička ležící na úpatí velkého kopce a nabízející původní kamenné domy, klášter a malé náměstí pokryté téměř neustále kobercem květin. Náměstí v Pissouri je obecně úžasným místem, protože svým klidem a pohodou láká k relaxaci a pohodě v příjemném prostředí. Kolem dokola jsou malé taverníčky, které nabízejí posezení a relaxaci jak pro zamilované dvojice, tak i třeba pro rodinu s dětmi. Samozřejmostí je jídelní lístek s množstvím čerstvých ryb či místních vín.

To vše, v kombinaci s překrásnými plážemi, dělá z Pissouri jedno z nejpříjemnějších míst pro strávení klidné a pohodové dovolené. Najdete zde pláže větší i menší, můžete si zde užít veškerého plážového vybavení a vodních sportů (včetně windsurfingu či šnorchlování) i třeba klidnou romantiku opuštěných zátok.

Co v Pissouri?

Pobyt v Pissouri je vhodný i pro ty, kdo chtějí jezdit a poznávat Kypr o něco více, než jen z pláže. Pissouri má totiž dobré spojení s letovisky Limassol a Paphos a také je často využíváno jako základna pro turistické výlety do pohoří Troodos, které začíná hned nad Pissouri.  

Další střediska na Kypru:

Agia Napa, Coral Bay - Korálová zátoka, Famagusta, Kissonerga, Kyrenia, Larnaka, Limassol, Nikósie, Paphos, Paralimni, Pissouri, Polis a Protaras,

Tipy na hotel v letovisku Pissouri

Columbia Pissouri Beach

Hotel Columbia Pissouri Beach, sesterský hotel Columbia Beach Resortu, je tvořený hlavní budovou, suitami a studii zasazenými v pěkné zahradě. Nachází se přímo u písčito-oblázkové pláže. Spojení s městečkem Pissouri, Limassolem a 18jamkovými golfovými hřišti Secret Valley a Aphrodite Hills zajišťuje hotelový autobus. Město Paphos je vzdáleno 30 kilometrů.

1.

Columbia Beach Resort

Hotelový komplex Columbia Beach Resort, postavený v kyperském stylu z tradičních materiálů, se nachází u písčito-oblázkové pláže romantického zálivu Pissouri na ostrově Kypr. Dvě 18jamková golfová hřiště Secret Valley a Aphrodite Hills jsou odtud vzdálena jen 15 minut jízdy autem. Město Paphos je vzdáleno 30 kilometrů.

2.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---