Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Coral Bay - Korálová zátoka

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Coral Bay - Korálová zátoka, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Středisko Coral Bay

Coral Bay neboli Korálová zátoka, kouzelné, neustále se rozvíjející a zdokonalující rekreační místo, najde každý milovník kvalitního plážového odpočinku na členitém západním pobřeží ostrova Kypr, přibližně 10 kilometrů severním směrem od známého letoviska Pafos.

Proč do Coral Bay - Korálové zátoky ?

Údajně patří tato oblast k těm nejkrásnějším na celém území, obzvláště pak zdejší zlatopísčitá pláž, která uspokojí především potřeby rodin s dětmi a těch, kteří milují koupání v moři a slunění (pláž Coral Bay). Středozemní moře je tu krásně čisté, modré a mělké. V blízkosti nechybí samozřejmě občerstvení a osvěžení v barech a tavernách. Ti, kteří si rádi zasportují, nepohrdnou nabídkou vodních sportů, ať už jde o vodní lyžování, jízdu na banánu, windsurfing, šnorchlování nebo potápění, či suchozemské aktivity, jako tenis, golf nebo plážový volejbal.

V místě můžete zavítat do některé z příjemných restaurací a taveren, kde si nenechte ujít nějakou tu specialitu z kyperského jídelníčku. Na výběr je ale z poměrně slušného množství podniků, takže o rozmanitost není nouze. Stejně pestrá je nabídka ubytování, která zahrnuje jak luxusnější hotely, tak soukromé pokoje s vlastním stravováním.

Okolí Coral Bays doslova vybízí k pěším túrám, a to po celý den, ať je ráno, odpoledne nebo večer. Z nedalekých kopců se vám naskytne úžasný výhled do ostrovní krajiny. Vesničky Pevia, Polis a Latchi jsou skvělým tipem k pěkné procházce. Navštívit můžete také nedaleké středisko Kissonerga. Pohoří Troodos má připraveny mnohé krásy horských scenérií a řada historických památek čeká na zvídavé příznivce dějepisu.

Pokud potřebujete něco zakoupit, k dispozici vám budou supermarkety a obchůdky. V některých pořídíte suvenýry na památku.

A až zatoužíte po troše noční zábavy, která nepatří k dominantním aktivitám v Coral Bay, zajeďte do nedalekého Paphosu.

Další střediska na Kypru:

Agia Napa, Coral Bay - Korálová zátoka, Famagusta, Kissonerga, Kyrenia, Larnaka, Limassol, Nikósie, Paphos, Paralimni, Pissouri, Polis a Protaras,

Tipy na hotel v letovisku Coral Bay - Korálová zátoka

Corallia Beach

Hotel-apartments Corallia Beach je zasazen uprostřed krásné zahrady přímo na břehu moře letoviska Coral Bay, které je vzdáleno cca 13 km od centra Paphosu, kam se pohodlně dostanete místním autobusem (zastávka je poblíž hotelu). Klidné prostředí a zdejší písečná pláž, která patří mezi nejkrásnější pláže ostrova, jsou pro hotel velkou předností.

1.

Coral Beach

Příjemný a velmi rozlehlý hotelový komplex Coral Beach se nachází v klidném idylickém prostředí, hned u mořského pobřeží a krásné písečné pláže Coral Bay - Korálová zátoka, kde je malý romantický přístav. V blízkosti se nachází známé a turisty vyhledávané město Paphos. Zdejší komplex Coral Beach je situován na konci Akamasského poloostrova, tato oblast je od roku 1980 chráněná světovou organizací Unesco. Jedinečnost tohoto resortu zaručuje kombinace tradičních kyperských prvků s vymoženostmi moderního 5hvězdičkového hotelu. Hosté Coral Beach zde mohou poznat krásy okolní krajiny z koňského hřbetu, jízdou jeepem nebo plavbou na lodi.

2.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---