Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Hotel Topset

Hotel Topset je ideální volbou pro méně náročné klienty, kteří vyhledávají ubytování v klidném prostředí, uprostřed zeleně avšak v dobré dostupnosti historického centra Kyrenie a jež uspokojí  nízká cena.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Hotel Topset, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Topset

Menší hotel tvořený hlavní budovou a několika patrovými pavilony  vystavěnými v pěkné zahradě se nachází v klidném prostředí západně od města Kyrenia ve vzdálenosti cca5 kilometrůod jeho historického centra.

Vybavení hotelu Topset

Recepce, televizní místnost, menší obchod se suvenýry, otevřená restaurace u moře, bar, WIFI internetové připojení ve veřejných prostorách za poplatek, menší bazén a dětský bazén.

Pokoje

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky pro dítě jsou vybaveny klimatizací, televizí, minibarem, trezorem (za poplatek), vysoušečem vlasů, telefonem a balkonem nebo terasou.

Stravování

Dle CK, v hotelu Topset jsou podávány bufetové snídaně, případně bufetové večeře podávané v hotelové restauraci.

Pláž

Malá písečná pláž se nachází přímo u hotelu. Vstup do moře po schůdkách nebo přímo z pláže přes kamenité dno - doporučujeme boty do vody. Slunečníky a lehátka jsou u hotelu Topset k dispozici zdarma.

Sport a zábava

Možnost posezení v kavárničkách a restauracích v nedaleké Kyrenii.

Tipy pro správnou volbu

Klidné prostředí, pěkná zahrada, nízká cena, pro méně náročné.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.