Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Londa

Moderní a elegantní boutique hotel Londa se rozkládá u vlastní písčité pláže v turistickém letovisku Potamos Germasogeias, stranou od rušného, pulzujícího centra města Limassol, jen 40 min. od mezinárodního letiště v Larnace a 50 min. od hlavního města Nicosia. Oblast - ostrov Kypr

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Londa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Londa

Moderní a elegantní boutique hotel Londa se rozkládá u vlastní písčité pláže v turistickém letovisku Potamos Germasogeias, stranou od rušného, pulzujícího centra města Limassol, jen 40 min. od mezinárodního letiště v Larnace a 50 min. od hlavního města Nicosia.

Vybavení

Venkovní sladkovodní bazén, sauna, parní lázeň, jacuzzi, plně vybavená tělocvična. Pool bar, restaurace Caprice, konferenční centrum s kapacitou až pro 80 osob, vysokorychlostní internet na recepci. V areálu je také obchod se suvenýry a novinový stánek. Možnost hlídání malých dětí za poplatek. Na pláži široká nabídka vodních sportů.

Ubytování v hotelu Londa

Klimatizované dvoulůžkové pokoje superior s bočním výhledem na moře zařízené v moderním stylu, koupelna s WC a toaletními potřebami luxusní značky Molton Brown, Nespresso kávovar, mini bar, elektronický trezor, vysokorychlostní internetové připojení, bezdrátový telefon, kabelová/satelitní TV, vysoušeč vlasů a balkon. Na vyžádání možnost ubytování v deluxe pokojích nebo suitách.

Relaxační pobyty

Hotelové lázně Londa nabízejí antistresové a revitalizační programy, několik typů masáží, aromaterapii a hydroterapii.

Hotel Londa na webu

Hotel Londa

Hotel Londa *****  - pokoje

Deluxe pokoj výhled na moře; Jednolůžkový pokoj superior výhled na moře; Suita boční výhled na moře; Suita výhled na moře; Superior pokoj boční výhled na moře.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.