Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Poseidonia Beach

Hotel Poseidonia Beach je situován na ostrově Kypr na okraji Limassolu, v turistické části letoviska zvané "Jermasoja", nedaleko hotelu Arsinoe Beach. V okolí je dostatek obchodů, barů, taveren, restaurací, kaváren, je zde též lékárna i banka s bankomatem. Další centrum zábavy, kde najdete restaurace, bary, obchůdky i kolotoče, se nachází přibližně 20 minut od hotelu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Poseidonia Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Poseidonia Beach

Hotel Poseidonia Beach je situován na okraji Limassolu, v turistické části letoviska zvané "Jermasoja", nedaleko hotelu Arsinoe Beach. V okolí je dostatek obchodů, barů, taveren, restaurací, kaváren, je zde též lékárna i banka s bankomatem. Další centrum zábavy, kde najdete restaurace, bary, obchůdky i kolotoče, se nachází přibližně 20 minut od hotelu. Doporučujeme ranní nebo večerní procházky po dlouhé pobřežní promenádě lemující moře. Do historického centra Limassolu, které je vzdáleno cca 6 km, je možné se pohodlně dostat místní dopravou, autobusová zastávka je kousek od hotelu.

Kapacita

V tomto 6-patrovém hotelu Poseidonia Beach je 140 pokojů (1-, 2lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky - obvykle pevné lůžko - a pokoje pro rodiny - 4 osoby, které tvoří místnost se 4 pevnými lůžky). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a vanou, WC, klimatizací, telefonem, fénem, TV se satelitním příjmem a rádiem (cca 10 kanálů), chladničkou, balkónem s výhledem do vnitrozemí nebo na moře. Výhled na moře (SV) je za příplatek. Trezor na pokoji (za poplatek cca 2€/den). Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Osušky k bazénu zdarma (za vratnou zálohu cca 10€).

Služby

Vstupní hala s recepcí, prostorný salónek, výtahy, 3 konferenční sály, kavárna, vnitřní bar s piánem, venkovní bar a snackbar, vnitřní a venkovní restaurace, obchůdek se suvenýry, kadeřnický salón (za poplatek), zahrada a parkoviště. Wifi po celém hotelu (za poplatek cca 10€/při využití vlastní notebooku, cca 5€/použití při využití hotelové PC.

Stravování

Formou polopenze nebo za příplatek all inclusive (viz popis). Snídaně a večeře - švédský stůl, během večeří bývá obvykle podávána sklenice vína a karafa s vodou. Za příplatek štědrovečerní a novoroční večeře.Štědrovečerní večeře - 24.12. - slavnostní velmi bohatý bufet.Oslava Nového roku - 31.12. - slavnostní bohatý bufet, živá kapela a hudba v restauraci, program a show

Sport a zábava

Venkovní bazén, dětský bazén (bazény jsou v zimním období kryté a vyhřívané od listopadu do března, obvykle od 10:00 - 17:00 hodin), lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, dětský koutek. Služby Spa centra - fitcentrum, sauna, jacuzzi a pára - vše zdarma, masáže (za poplatek cca 30 - 50€). 2 tenisové kurty (zdarma, včetně pronájmu raket, za poplatek jen večerní osvětlení), stolní tenis (zdarma), kulečník (za poplatek cca 2€/hra), elektrické hry (za poplatek cca 1-2€/hra), minigolf (za poplatek). Na pláži velký výběr vodních sportů (za poplatek), stejně tak je možné na veřejné pláži v těsné blízkosti hotelu Poseidonia Beach provozovat volejbal, basketbal a plážový volejbal (zdarma). V hotelu se pořádají kyperské a řecké folklórní večírky, živá hudba a další společenské akce nebo animační programy (v cizím jazyce).

Hlavní výhody hotelu Poseidonia Beach

zdarma služby Spa centra

Web

Hotel Poseidonia Beach

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.