Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kyrenia

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kyrenia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od

Město Kyrenia

Město Kyrenia se nachází na severním pobřeží ostrova v podhůří Kyrenejských hor, kde se do dnešních dnů dochovalo několik křižáckých hradů (Hrad Kantara, Hrad St. Hilarion). Starý přístav Kyreneie uzavírá dochovaná středověká pevnost, nyní sloužící jako námořní muzeum. Za zhlédnutí stojí např. vrak starověké lodi (cca. 4. stol.) jež byl vyzvednut z pobřežních vod nedaleko města. V Kyrenii samé i jejím blízkém okolí se nachází množství dalších historických, architektonických i náboženských památek. V Kyrenii najdete i potápěčská centra, se kterými se můžete vydat objevovat krásy potápění na Kypru.

Další střediska na Kypru:

Agia Napa, Coral Bay - Korálová zátoka, Famagusta, Kissonerga, Kyrenia, Larnaka, Limassol, Nikósie, Pafos, Paralimni, Pissouri, Polis a Protaras,

Tipy na hotel v letovisku Kyrenia

Denizkizi hotel

Komplex se sestává ze dvou budov (Denizkizi Royal a Denizkizi Hotel) a leží u krásné zahrady; kterou se projde na pláž. Část Denizkizi Hotel; kde je nabízeno ubytování pro naše klienty prošel celkovou rekonstrukcí a nabízí 56 moderně vybavených pokojů. Poloha u písečné pláže v oblasti Kyrenia na severním Kypru a přátelská atmosféra tvoří ideální podmínky pro příjemně strávenou dovolenou.

1.

Club Lapethos

rozlehlý hotelový komplex ležící nedaleko menší osady Lapta, ve vzdálenosti cca 12 km od hezkého přístavního města Kyrenia. Letiště Ercan ve městě Lefkosa je vzdáleno asi 45 km.  Uměle vybudovaná pláž (menší molo) se nachází hned před hotelem, je od hotelu oddělena jen místní komunikací. Přístup k moři je z hotelového areálu podchodem pod silnicí. V moři je převážně kamenité dno, přístup do moře je možný z mola. Lehátka a slunečníky jsou na hotelovém molu zdarma.

2.

Lapethos - Olivia

Rozsáhlý hotelový komplex Lapethos - Olivia; který se těší oblibě klientů všech věkových kategorií; leží v malebné oblasti Kyrenia na severním Kypru. Resort je rozdělen do 4 částí (Olivia Court; Rosa Court; Camellia Court; Tropicana Court); z nichž v částech Olivia a Rosa je nabízeno ubytování pro naše klienty. Pláž je přístupná od hotelu podchodem pod místní komunikací.

3.

Korineum Golf & Beach Resort od 21 990 Kč se všemi poplatky

Severní Kypr - Kyrenia. Luxusní hotel; určený převážně pro golfisty; se rozprostírá na rozsáhlém území plném zeleně z jedné strany obklopen malebným pohořím. Komplex se sestává z 5 bloků ve kterých je nabízeno ubytování. Hlavní budova je vzdálena 1;5 km od pláže. Hotel kromě golfu nabízí širokou škálu aktivit a sportovního vyžití. Kromě 18 jamkového golfového hřiště zde naleznete 4 tenisové kurty; fitness; lázeňské centrum a jiné. Malebné městečko Kerynia je vzdáleno 12 km od hotelu.

4.

Hotel Topset

Menší hotel tvořený hlavní budovou a několika patrovými pavilony  vystavěnými v pěkné zahradě se nachází v klidném prostředí západně od města Kyrenia ve vzdálenosti cca5 kilometrůod jeho historického centra.

5.

Lapethos Rosa

Rozsáhlý hotelový komplex; který se těší oblibě klientů všech věkových kategorií; leží v malebné oblasti Kyrenia. Resort je rozdělen do 4 částí (Olivia Court; Rosa Court; Camellia Court; Tropicana Court); z nichž v částech Olivia a Rosa je nabízeno ubytování pro naše klienty. Pláž je přístupná od hotelu podchodem pod místní komunikací.

6.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---