Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Soutez-cestopis

Soutěž o nej popis dovolené

Soutěž je velmi jednoduchá. Napište nám, co jste o své dovolené poznali a zažili. Ten, komu se to podaří nejlépe a nejzajímavěji, získá některou z těchto cen:

1. cena

2. cena

Poukázka na slevu na zájezdy
a služby z nabídky CK VTT

v hodnotě 20.000,- Kč

Profil CK VTT

Poukázka na slevu na zájezdy
a služby z nabídky CK AEOLUS

v hodnotě 15.000,- Kč

Profil CK AEOLUS

O čem psát?

Psát můžete o čemkoliv, o čem si myslíte, že pro ostatní může být zajímavé a přínosné. Je jedno, zda jste byli na poznávacím zájezdu nebo zda jste strávili dovolenou sice v jednom hotelu, ale půjčili jste si auto a poznávali blízké i vzdálené okolí. Stejně tak mohl někdo zažít spoustu krásných a zajímavých okamžiků během fakultativních výletů nebo na pláži při vodních sportech.

Kritéria hodnocení a pár tipů

  • Příspěvky by měly ukázat ostatním čtenářům, že někde je něco zajímavého, nabídnout jim tip na výlet, neobvyklou lokalitu, ale třeba i na dobrou tavernu nebo prima aktivitu.
  • Z příspěvků by zároveň měla být zřejmá časová, fyzická i finanční náročnost programu.
  • Hlavní zřetel bude brán na srozumitelnost a přehlednost popisu.
  • Styl, který si pro svůj příspěvek vyberete, je čistě jen na Vás. Humorné povídání z cest má stejnou váhu, jako stylově čistý cestopis.
  • Příspěvky, které budou doprovázeny fotografiemi nebo budou mít k sobě vytvořenou i fotogalerii, budou hodnoceny lépe. A kromě toho můžete vyhrát i digitální zrcadlový fotoaparát Nikon v soutěži Vlož foto a vyhraj Nikon

Máte k vkládání cestopisů nebo čemukoliv jinému dotaz?

Zaslat dotaz k soutěži o nej popis dovolené

Vyhodnocení a výběr výherce

Výherce vybere porota složená ze zástupců partnerských CK a portálu Svět v detailech.

Porota je složena jak z cestovatelů, kteří cestují individuálně a mají rádi přírodu, hory a aktivní způsob trávení dovolené, tak i ze zástupců skupiny turistů, kteří cestují s CK a preferují i klid a relaxaci na pláži.  Ti budou průběžně sledovat nové příspěvky a ke konci března oznámí cestopis, na kterém se všichni shodli jako na nejzajímavějším a nejpřínosnějším.

Další aktuální soutěže:

Soutěž Vlož foto a vyhraj Nikon o nej fotogalerii, kde můžete vyhrát digitální zrcadlovku Nikon D5000.   


Zpět na hlavní stránku soutěží

Dřívější soutěže:

Znáte Řecko? - V soutěži o večeři v řecké restauraci jste museli dobře odpovědět na 50 otázek týkajících se historie i současnosti Řecka.

V roce 2009 také proběhla soutěž s cenami v hodnotě  přes 100.000,- Kč. Co vše bylo ve hře se můžete podívat na stránce Zájezdy zdarma a další ceny.