Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Le Meridien Limassol Spa & Resort

Le Meridien Limassol Spa & Resort je luxusní hotelový resort skládající se z hlavní budovy a vil je situován u 300 metrů dlouhé písčité pláže. Vzdálenost od centra Limassolu je asi 15 kilometrů, od letiště v Larnace 55 kilometrů. Hotel svým hostům bezplatně zajišťuje spojení s Limassolem 2x denně hotelovým busem. Oblast: ostrov Kypr

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Vila
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Le Meridien Limassol Spa & Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha komplexu Le Meridien Limassol Spa & Resort

Le Meridien Limassol Spa & Resort je luxusní hotelový resort skládající se z hlavní budovy a vil je situován u 300 metrů dlouhé písčité pláže. Vzdálenost od centra Limassolu je asi 15 kilometrů, od letiště v Larnace 55 kilometrů. Hotel svým hostům bezplatně zajišťuje spojení s Limassolem 2x denně hotelovým busem.

Vybavení

V nádherných zahradách jsou zasazené dva velké sladkovodní bazény, jeden z nich s vodopády, bazén s mořskou vodou a vířivkou, sladkovodní a mořské laguny a dětský bazén.

Součástí komplexu Le Meridien Limassol Spa & Resort jsou elegantní restaurace s místními i mezinárodními specialitami, včetně japonské kuchyně, a několik barů. O zábavu se po celý den stará animační tým. Jeho sportovní nabídka zahrnuje hodiny jógy a aerobiku, večer nechybí živá vystoupení. K vybavení hotelu patří fitness centrum, tenisové kurty, hřiště na fotbal a plážový volejbal, badminton, stolní tenis, bowling a minigolf. V areálu je také klenotnictví, internetová kavárna, půjčovna aut a kol a několik obchůdků.

Lákavé aktivity organizuje pro děti od 3 do 12 let klub Penguin Village, je pro ně připravováno i speciální dětské menu, za poplatek lze zajistit hlídání dětí. Na pláži široká nabídka vodních sportů včetně školy potápění.

Ubytování v hotelu Le Meridien Limassol Spa & Resort

 Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, minibar a vybavení pro přípravu kávy a čaje, telefon, trezor a balkón nebo terasa. Internetové připojení za poplatek. Na vyžádání možnost ubytování v rodinných pokojích nebo suitách. Hotel má i pokoje vhodné pro handicapované klienty.

Relaxační pobyty

Lázeňské centrum Thalassotherapy Spa nabízí čtyři venkovní bazény s mořskou vodou, každý s odlišným obsahem soli a různou teplotou, parní lázně a dvě sauny, tři vnitřní vyhřívané bazény s mořskou vodou a protiproudem, jacuzzi a relaxační centrum s masážemi a kosmetickými procedurami. Vyhlášené centrum je členem World´s Leading Spa Resort.

Hotel Le Meridien Limassol Spa & Resort na webu

Le Meridien Limassol Spa & Resort

Hotel Le Meridien Limassol Spa & Resort *****  -  pokoje

 Citrus dvouložnicová suita výhled do zahrady; Dvoulůžkový pokoj výhled do zahrady; Dvoulůžkový pokoj výhled na bazén nebo moře; Jednolůžkový pokoj výhled do zahrady; Rodinný pokoj výhled na moře; Royal spa výhled na bazén a moře.

Popisy pokojů

Dvoulůžkový pokoj výhled do zahrady

 Interiér 36 m², hlavní budova, láhev vína, minerální vody a ovoce na pokoji po příjezdu, na vyžádání možnost objednat CD/DVD přehrávač, video hry, DVD filmy, fax, denní tisk, balkon, výhled do zahrady, možnost propojených pokojů, max. obsazenost 3 osoby.

Dvoulůžkový pokoj výhled na bazén nebo moře

 Interiér 42 m², hlavní budova, láhev vína, minerální vody a ovoce na pokoji po příjezdu, na vyžádání možnost objednat CD/DVD přehrávač, video hry, DVD filmy, fax, denní tisk, balkon, výhled na bazén a moře, možnost propojených pokojů, max. obsazenost 3 osoby.

Rodinný pokoj výhled na moře

 Interiér 44 m², hlavní budova, druhé patro, láhev vína, minerální vody a ovoce na pokoji po příjezdu, na vyžádání možnost objednat CD/DVD přehrávač, video hry, DVD filmy, fax, denní tisk, balkon, výhled na moře, bazén a zahradu, možnost propojených pokojů, max. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti.

Royal spa výhled na bazén a moře

 Interiér 41 m², vedlejší budova, láhev vína, minerální vody a ovoce na pokoji po příjezdu, na vyžádání možnost objednat CD/DVD přehrávač, video hry, DVD filmy, fax, denní tisk, balkon, výhled na moře a bazén, možnost propojených pokojů, max. obsazenost 2 osoby. Pokoj se nachází v sekci určené pouze pro dospělé osoby.

Citrus dvouložnicová suita výhled do zahrady

 Interiér 93 m², vedlejší budova, dvě ložnice, láhev vína, minerální vody a ovoce na pokoji po příjezdu, na vyžádání možnost objednat CD/DVD přehrávač, video hry, DVD filmy, fax, denní tisk, balkon nebo terasa, výhled do zahrady a na bazén, max. obsazenost 4 dospělé osoby a dítě. Pokoj se nachází v sekci určené pro rodiny s dětmi.

Parametry

Typ ubytování Hotel, Vila
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.