Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Park Beach

Hotel Park Beach, ležící přímo u moře a dlouhé písčito-oblázkové pláže, která je obklopena zahradou, piniovým a eukalyptovým hájem, se nachází poblíž turistického centra letoviska Limassolu na Kypru, kde najdete veškeré možnosti nákupů a denní i noční zábavy.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Park Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Park Beach

Hotel Park Beach, ležící přímo u moře a dlouhé písčito-oblázkové pláže, která je obklopena zahradou, piniovým a eukalyptovým hájem, se nachází poblíž turistického centra letoviska Limassolu, kde najdete veškeré možnosti nákupů a denní i noční zábavy. Hotel Park Beach je tvořen hlavní budovou a čtyřmi bloky přilehlých jednopatrových budov. Poblíž hotelu je zastávka městského autobusu, odkud je pravidelné spojení do cca 3 km vzdáleného historického centra města.

Kapacita

V hotelu Park Beach je 113 pokojů (1-, 2lůžkových s možností jedné přistýlky a rodinné pokoje pro 4 osoby, které tvoří jedna místnost se 2 pevnými lůžky a palandou nebo 2 přistýlkami pro děti. Některé pokoje mohou být propojené). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a vanou, WC, klimatizací, telefonem, fénem, TV se satelitním příjmem, rádiem, balkónem nebo terasou s výhledem na letovisko, na bazén, zahradu či moře. Výhled na moře je v hotelu Park Beach za příplatek. Většina přízemních pokojů s terasou vede přímo do zahrady. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Trezor na pokoji (za poplatek cca 9€/pobyt), malá chladnička (za poplatek cca 6€/den). Ručníky na pláž (za poplatek cca 6€/týden).

Služby

Recepce, směnárna, internet na recepci (za poplatek), salónek a kavárna s TV se satelitním příjmem, vnitřní bar a restaurace, bar a snackbar u bazénu, venkovní restaurace v zahradě, velká zahrada, parkoviště.

Stravování

Obvykle formou polopenze nebo za příplatek ALL INCLUSIVE (viz. popis). Snídaně a večeře – švédský stůl.

All inclusive

- Snídaně (07:30 – 10:00 hodin), obědy (12:30 – 14:30 hodin) a večeře (19:00 – 21:00 hodin) formou švédského stolu s nápoji - Svačiny formou lehkého občerstvení (sandwiche, cheese burgry s hranolkami, saláty, těstoviny, ovoce, sladkosti, zmrzlina) od 10:30 – 12:00 hodin, od 14:30 – 19:00 hodin a od 21:15 – 22:00 hodin - Neomezenou konzumaci nealkoholických nápojů (voda, džusy, šťávy, další nealko, káva, čaj) a místních alkoholických nápojů od 10:30 – 12:00 hodin, od 14:30 – 19:00 hodin a od 21:00 – 23:30 hodin - Neomezenou konzumaci koktejlů z místního alkoholu od 10:30 – 12:00 hodin a od 21:00 – 23:30 hodin (Brandy Sour, Cuba Libre, Ouzo Special, Screw Driver, Gin Fiz)

Sport a zábava

bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu a v zahradě (zdarma), sluneční terasa, dětský koutek, elektrické hry (za poplatek), fitcentrum (zdarma), sauna (za poplatek cca 4,30€/30 minut), masáže – za poplatek (cca 16€/30 minut), jacuzzi (za poplatek cca 4,50€/30 minut), aromaterapie (za poplatek cca 20€/30 minut), salón krásy. Na pláži jsou lehátka a slunečníky (za poplatek cca 3€/kus/den). Zde jsou také nejrůznější druhy vodních sportů. V hotelu se pořádají řecké a kyperské večírky a různé společenské akce.

Hlavní výhody hotelu Park Beach

  • hned u moře a pláže
  • velká zahrada
  • příjemný personál
  • možnosti nákupů v okolí hotelu.

Hotel Park Beach na webu

Hotel Park Beach

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.