Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

CK Alex

Stručný popis CK Alex

CK ALEX vznikla jako malá rodinná cestovka v roce 1990. Od té doby se zaměřuje především na dovolenou u moře v létě, především v Řecku a dalších oblíbených destinacích jako Bulharsko, Turecko, Tunis, Egypt, Itálie a Kypr. Každoročně s Alexem vycestuje přes dvacet tisíc klientů. Od roku 2008 také nabízí organizaci svateb v Řecku.

Na Kypr CK Alex nabízí ubytování v oblíbených letoviscích Ayia Napa, Larnaca a Protaras.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK Alex

přes tyto získáte jako poděkování speciální bonus. Nárok na slevy od CK Alex zůstávají zachovány, speciální bonus navíc poskytují jen tyto stránky Kypr v detailech. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy na Kypr, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK Alex.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK Alex jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost