Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

CK Alexandria

Základní informace o CK Alexandria

CK Alexandria byla založena začátkem roku 1993. Alexandra Pavlova. Za téměř 20 let na českém trhu se z CK Alexandria stala jedna z největších cestovních kanceláří s nabídkou zájezdů nejen na Kypr, ale také do Tuniska, Bulharska a Řecka a Turecka. Kompletní nabídka viz odkaz níže.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od cestovní kanceláře Alexandria

přes tyto stránky získáte speciální slevu až ve výši 3% z ceny zájezdu nebo jiný bonus. Nárok na slevy od cestovní kanceláíře Alexandria zůstávají zachovány, speciální slevu navíc poskytují jen tyto stránky Kypr v detailech. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy na Kypr , ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK Alexandria.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce.

Napsat, jaký zájezd od CK Alexandria jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost

Cestvní kancelář Alexandria dále o sobě říká:

Do konce r. 1993 byly v naší nabídce výhradně autobusové zájezdy, od roku 1994 se pak soustředíme hlavně na zájezdy letecké. Charterové lety zajišťujeme ve spolupráci s leteckými společnostmi Travel servis, ČSA a dalšími společnostmi. Odlety jsou k dispozici z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic.
V současné době již patříme mezi největší české cestovní kanceláře, jsme největším touroperátorem v ČR na destinaci Bulharsko a Maltu a naše nabídka řeckých ostrovů patří také k nejširším na českém trhu. Do naší nabídky patří také Egypt, Turecko, Tunisko, Španělsko,  Itálie – včetně leteckých zájezdů na italské ostrovy Sicílie, Sardinie a Ischia, Chorvatsko a nechybí ani země „srdce Evropy“ – Česko, Slovensko, Maďarsko a Rakousko. Náš program je celoroční, v nabídce najdete také lyžování, a to jak v blízkých destinacích, tak i letecké zájezdy za lyžováním v Bulharsku.
Již několik let také představujeme vlastní nabídku zájezdů do exotických zemí.
Navštívit s námi můžete Kubu, Thajsko, Dominikánskou republiku, Mauritius, Maledivy, Mexiko, Spojené arabské emiráty či Izrael. V naší nabídce najdete také v poslední době čím dál tím oblíbenější plavby luxusními zaoceánskými loděmi, kde můžete poznat i více úchvatných zemí během několika dnů. Ani u tohoto typu dovolené neslevíme z našeho kréda, kterým je kvalitní služby a ubytování za rozumné ceny, směřující ke spokojenosti Vás, našich zákazníků.
Kromě individuálních zájezdů zajišťujeme také skupinové a podnikové zájezdy a rekreace, a to již od 90. let, např. pro zaměstnance ČSA letní podnikovou rekreaci k moři a také zimní rekreaci do Bulharska, v dalších letech jsme organizovali rekreace též pro zaměstnance Ministerstva vnitra ČR a Ministerstva obrany ČR.