Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

CK EMMA

Stručný popis CK EMMA

Cestovní kancelář EMMA zahájila svou činnost ke dni 1.7.1990. Cestovní kancelář EMMA organizuje zájezdy do zahraničí od roku 1991. Nejdříve se specializovala pouze na Španělsko, od roku 1993 rozšířila nabídku o Chorvatsko, od roku 1994 nabízí i exotické zájezdy do Brazílie. V současné době obsahuje nabídka téměř všechny středomořské oblasti i poznávací zájezdy po celé Evropě.  V její nabídce najdete tedy Řecko, Kypr (letovisko Pafos), Bulharsko (konkrétně letoviska Nessebar, Ravda, Sveti Vlas a Sluneční pobřeží), Itálie i Turecko (letoviska Alanya, Alara, Belek, Konakli a Side).  Hlavní specializací je stále Španělsko a CK EMMA je největším moravským touroperátorem pro organizaci zájezdů do této země.

CK EMMA poskytuje ve spolupráci se společností Etics ITP všem svým klientům evropský standard při řešení reklamací. Nově uplatňujeme pro naše klienty ITQ kodex, který je dlouhodobě používán na vyspělých trzích západní Evropy. Tento systém pojištění je založen na transparentním a jednotném řešení reklamací služeb cestovní kanceláře na základě tabulky ITQ, tzv. frankfurtské tabulky.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK EMMA

přes tyto stránky získáte speciální slevu ve výši 1-3% z ceny zájezdu. Nárok na slevy od CK EMMA zůstávají zachovány, speciální slevu navíc poskytují jen tyto stránky Kypr v detailech. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy na Kypr, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK EMMA.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK EMMA jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost