Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

CK Greece Tours

Stručný popis CK Greece Tours

Tato CK je tradičním touroperátorem na Řecko. Byla založena již v roce 1990. Od počátku se specializuje na zajišťování zájezdů do Řecka, které se stává stále oblíbenějším cílem dovolených. Hlavní předností této středomořské země je zejména její různorodost, takže ji lze navštěvovat opakovaně a vždy poznávat něco nového. V nabídce Greece Tours najdete všechny atraktivní řecké destinace – ostrovy Kefalonie, Krétu, Korfu, Kos, Lefkada, Lesbos, Naxos, Rhodos, Samos, Skiathos, Skopelos, Zakynthos, Santorini, Mykonos, Paros -  i pevninu oblast Olympské riviéry, Chalkidiki, Peloponés i Attiku.  Kromě Řecka nabízí CK Greece Tours také zájezdy na Kypr do letovisek Agia Napa, Limassol, Paphos, Pissouri a Polis.

Cestovní kancelář Greece Tours pořádá letecké pobytové i poznávací zájezdy všech cenových kategorií pro různé věkové skupiny. Nabídka ubytování je tradičně široká – od oblíbených studií a apartmánů s možností vaření, využívaných zejména rodinami s dětmi, přes hotely střední kategorie s polopenzí nebo all inclusive až po luxusní hotely se špičkovým servisem pro nejnáročnější klientelu.

V katalogu najdete i zájezdy zaměřené tématicky – pro golfisty, individuální cestovatele nebo zájemce o historii, lodní plavby a okruhy.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK Greece Tours

přes tyto stránky získáte speciální slevu ve výši 1-3% z ceny zájezdu. Nárok na slevy od CK Greece Tours zůstávají zachovány, speciální slevu navíc poskytují jen tyto stránky Kypr v detailech. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy na Kypr, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK Greece Tours.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK Greece Tours jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost