Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

CK Mayer&Crocus

CK Mayer&Crocus

CK Mayer&Crocus je jedna z největších CK, která se specializuje na poznávací zájezdy po celém světě. Prodáváme je již několik let a nikdy na ně nebyla jediná stížnost. Spíše naopak, klienti u nás kupují zájezdy CK Mayer&Crocus opakovaně, takže pokud se Vám její poznávací zájezd líbí, neváhejte a napište nám, co jste si vybrali.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od Mayer Crocus

přes tyto stránky získáte speciální slevu ve výši 1-3% z ceny zájezdu. Nárok na slevy od CK Mayer&Crocus zůstávají zachovány, speciální slevu navíc poskytují jen tyto stránky Kypr v detailech. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Řecka nebo na Kypr, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK Mayer&Crocus.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK Mayer&Crocus jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost