Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

CK Redok

Stručný popis CK Redok

Cestovní kancelář Redok Travel s. r. o. je specialistou na poznávací a pobytově poznávací zájezdy do Evropy, ale i do exotických destinací. V její nabídce najdete také pobytové i poznávací zájezdy na Kypr, a to do obou jeho částí - řecké i turecké.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK Redok

přes tyto stránky získáte speciální slevu ve výši 1-3% z ceny zájezdu. Nárok na slevy od CK Redok zůstávají zachovány, speciální slevu navíc poskytují jen tyto stránky Kypr v detailech. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy na Kypr, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK Redok.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK Redok jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost