Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Club Sinema

Ideálním místem pro rodinnou dovolenou na  Kypru, v blízkosti střediska Kyrenia  je hotel Club Sinera s vlastním akvaparkem, množstvím služeb a s účelně vybavenými klimatizovanými pokoji.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Bungalov, Vila
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Club Sinema, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha komplexu Club Sinema

útulný hotelový komplex Club Sinema s 52 pokoji je umístěn ve velmi hezké zahradě ve vzdálenosti cca 18 km od hezkého přístavního města Kyrenia. Letiště Ercan v hlavním městě Lefkosa je vzdáleno cca 55 km. Oblázkovo-písečná pláž se nachází ve vzdálenosti cca 2,5 km od hotelu, v moři jsou místy oblázky a kameny. Slunečníky a lehátka jsou ve vyhrazené části pláže zdarma, na pláži je plážový bar (konzumace za poplatek), sprchy. Hotel zajišťuje jednou denně bezplatnou dopravu na pláž. V blízkém okolí hotelu je možné využít dalších veřejných pláží. Nákupní možnosti se nacházejí v nedalekém okolí hotelu.

Vybavení

hotel  Club Sinema rodinného typu se skládá z hlavní budovy, ve které se nachází menší recepční hala se směnárnou, lobby bar, hlavní restaurace a bar s krásným výhledem na okolí. Ve velmi pěkné zahradě jsou umístěny jednopodlažní a dvoupodlažní vilky s hotelovými pokoji. V hotelu se nachází velký bazén s integrovaným barem, dětský bazén a bazén s několika skluzavkami, dětské hřiště, menší posilovna, sauna, stolní tenis, biliár. Slunečníky a lehátka u bazénu jsou zdarma.

Ubytování v komplexu Club Sinema

klimatizované pokoje (centrálně řízená klimatizace s možností individuální regulace) v jedno či dvoupodlažní vilce či v bungalovu jsou příjemně a účelně zařízeny. Pokoje mají koupelnu se sprchovým koutem či vanou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, TV/SAT, varnou konvici. Minibar/lednička a internetové připojení (WiFi) jsou za poplatek. Většina pokojů má terasu nebo balkón.

Stravování

 Dle CK. All inclusive:

- snídaně jednodušší bufet

- bědy jednodušší bufet

-večeře jednodušší bufet

Pro děti

dětský bazén a aquapark, dětská postýlka zdarma.

Služby za poplatek

internetové připojení (WiFi), biliár, sauna, masáže.

Doporučení

Velmi oblíbený hotelový komplex Club Sinema s vlastním aquaparkem a se službami all inclusive nabízí ideální zázemí především rodinám s dětmi. Kvalita za velmi výhodnou cenu.

Parametry

Typ ubytování Hotel, Bungalov, Vila
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.