Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kapetanios Bay

Příjemný hotel Kapetanios Bay s důrazem na rodinnou atmosféru je situován v srdci již známého letoviska Protaras na Kypru.  V okolí hotelu se nachází různé obchody, markety, taverny, restaurace a rychlá občerstvení. Autobusová zastávka kousek od hotelu, cena jízdenky do Agia NapaParalimni – cca 1,35€, do Larnaky cca 5,60€/jedna cesta.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kapetanios Bay, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Kapetanios Bay

Příjemný hotel Kapetanios Bay s důrazem na rodinnou atmosféru je situován v srdci již známého letoviska Protaras.  V okolí hotelu se nachází různé obchody, markety, taverny, restaurace a rychlá občerstvení. Autobusová zastávka kousek od hotelu, cena jízdenky do Agia NapaParalimni – cca 1,35€, do Larnaky cca 5,60€/jedna cesta.

Kapacita

V hotelu Kapetanios Bay je 135 pokojů (1-, 2lůžkových s možností jedné přistýlky a pokoje pro rodiny, kde je palanda pro děti). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a vanou, WC, klimatizací, telefonem, fénem, TV se satelitním příjmem, rádiem a balkónem. Všechny pokoje mají menší či větší výhled na moře. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Trezor na recepci (za poplatek cca 12€/pobyt), lednička (za poplatek cca 4,50€/den). V hotelu jsou též pokoje typu superior s bočním výhledem na moře, kde je ve vybavení navíc lednička a rychlovarná konvice – tyto pokoje jsou za příplatek.

Služby

recepce, směnárna, výtah, salónek s TV se satelitním příjmem, internetový koutek (za poplatek cca 1€/7 minut), obchod se suvenýry, malý konferenční sál, bar s TV se satelitním příjmem, restaurace, bar a snack¬bar u bazénu, zahrada, parkoviště.

Stravování

Dle zájezdu, formou polopenze. Snídaně – švédský stůl. Večeře v červenci a srpnu – švédský stůl. V ostatních měsících – saláty, předkrmy a dezerty formou švédského stolu, hlavní jídlo s výběrem z cca 5 nabídek. Pro děti je možné zajistit speciální dětské menu.

Pláž u hotelu Kapetanios Bay

Nejbližší pláž s jemným bílým pískem zvaná „Flamingo Beach“ je od hotelu vzdálena cca 7 minut (cca 450 m) a je k dosažení přes silnici.

Sport a zábava v hotelu Kapetanios Bay

venkovní bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, na pláži (za poplatek cca 2€/kus), vnitřní vyhřívaný bazén, dětský koutek a herna (videohry, kreslené filmy, hrací automaty – cca 1€/hra), sauna (za poplatek cca 10€/hodina), tenisové kurty s osvětlením (za poplatek cca 4€/hodina), stolní tenis (zdarma), kulečník (za poplatek cca 1€/hra), šipky, přímo na pláži je široký výběr různých vodních sportů (za poplatek: banana cca 7€/1 jízda, ringo cca 12€/1 jízda, vodní lyže cca 17€/1 kolo, cca 26€/lekce, windsurfing cca 17€/hodina, cca 43€/den, kánoe cca 9€/hodina aj.). Hotel pro své hosty zajišťuje obvykle 2x týdně různé společenské večery (kyperské či řecké večírky, živou hudbu a happy hour, atd. – některé akce a zařízení za poplatek). Naproti hotelu se též od cca 21:00 hodin konají večerní představení fontány s hudbou, tzv. „Tančící vodotrysky“ (za poplatek cca 8,50€/dospělá osoba a 5,10€/dítě).

Hlavní výhody

ideální poloha, výtečná kuchyně, krásná pláž, milé prostředí.

Web

Kapetanios Bay

Aktuální popis od CK

Polohapříjemný a velmi oblíbený hotel s důrazem na rodinnou atmosféru je situován v srdci známého turisty velmi vyhledávaného letoviska Protaras. V okolí...

Cena zahrnujeletenku Praha - Larnaka - Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v místě pobytu, 7x ubytování, stravování dle ceníku,...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.