Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Almyra

Nádherný hotelový resort Almyra se rozkládá v pěkně upravené zahradě u nádherné písčité pláže, oceňované Modrou vlajkou Evropské unie. Nedaleko hotelu Almyra se nachází obchůdky, taverny, bary a Dionýsův dům s jedinečnou mozaikou. V dosahu 20 kilometrů jsou 3 známá golfová hřiště. Vzdálenost od nejbližšího golfového hřiště Tsada Golf Club je 14 kilometrů, od letiště v Larnace 130 kilometrů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Bungalov
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Almyra, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Almyra

Nádherný hotelový resort Almyra se rozkládá v pěkně upravené zahradě u nádherné písčité pláže, oceňované Modrou vlajkou Evropské unie. Nedaleko hotelu Almyra se nachází obchůdky, taverny, bary a Dionýsův dům s jedinečnou mozaikou. V dosahu 20 kilometrů jsou 3 známá golfová hřiště. Vzdálenost od nejbližšího golfového hřiště Tsada Golf Club je 14 kilometrů, od letiště v Larnace 130 kilometrů.

Vybavení

Dva sladkovodní venkovní bazény a dětské brouzdaliště, u nichž jsou lehátka a slunečníky bez poplatku. K hotelu Almyra patří čtyři restaurace, které nabízejí místní i mezinárodní kuchyni, a několik barů. Mezi další vybavení hotelu patří tenisové kurty, fitness centrum a stolní tenis. Na pláži lze provozovat různé vodní sporty včetně potápění a plachtění. Nedaleko hotelu možnost zajištění projížďky na koních. Wifi připojení bez poplatku. Hotel Almyra je vstřícný ke svým malým hostům, pro děti od 4 do 12 let pořádá Smiling Dolphin Club zajímavé animační programy, nabízí se i hlídání malých dětí za poplatek.

Ubytování v hotelu Almyra

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, zařízené v pastelových tónech, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, satelitní televize, telefon, rádio, CD přehrávač, wifi připojení a minibar. Hotel nabízí možnost ubytování pro rodiny s dětmi v prostorných rodinných pokojích nebo suitách.

Relaxační pobyty

Nové Almyra Spa centrum s vnitřním bazénem nabízí masáže, aromaterapie, jógu a různé zkrášlovací programy s využitím přírodních produktů a rostlinných olejů. Využít lze i služby kosmetického a kadeřnického salonu.

Hotel Almyra na webu

Hotel Almyra

Hotel Almyra ****  - pokoje

Aethon pokoj; Dvoulůžkový pokoj s terasou výhled na moře; Dvoulůžkový pokoj s verandou výhled na moře; Dvoulůžkový pokoj výhled do vnitrozemí; Dvoulůžkový pokoj výhled do zahrady s terasou; Jednoložnicová suita; Jednolůžkový pokoj výhled do vnitrozemí; Kyma suita u moře; Superior pokoj výhled na moře.

Popisy pokojů v hotelu Almyra

Dvoulůžkový pokoj výhled do vnitrozemí

 Interiér 28 m², francouzské okno bez balkonu, výhled do zeleně a na město Paphos, možnost propojených pokojů, max. obsazenost 3 osoby.

Dvoulůžkový pokoj výhled do zahrady s terasou

 Interiér 28 m², terasa s výhledem do zahrady 9 m², možnost propojených pokojů, max. obsazenost 3 osoby.

Superior pokoj výhled na moře

 Interiér 28 m², hlavní budova, možnost propojených pokojů, francouzské okno bez balkonu, výhled na moře a hrad Paphos, max. obsazenost 3 osoby.

Dvoulůžkový pokoj s verandou výhled na moře

 Interiér 28 m², balkon s výhledem na moře a hrad Paphos 9 m², možnost propojení s junior suitou, max. obsazenost 3 osoby.

Aethon pokoj

 Interiér 25 m², první nebo druhé patro budovy poblíž hotelového spa centra, koupelna se sprchovým koutem, balkon s výhledem na přístav Paphos a hotelovou zahradu 4,5 m², max. obsazenost 2 osoby.

Kyma suita u moře

 Interiér 47 m² včetně terasy v přízemí, jedna ložnice s obývací částí, umístění blízko moře, přízemní terasa se zahradou a lehátky, střešní terasa s výhledem na přístav Paphos 44 m² přístupná ze schodiště umístěného na konci bloku Kyma suit, možnost propojených suit, max. obsazenost 3 osoby.

Parametry

Typ ubytování Hotel, Bungalov
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.