Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Hotel Tsokkos Odessa

Hotel Tsokkos Odesa ležící nedaleko centra letoviska Protaras na ostrově Kypr splňuje veškeré požadavky na prožití příjemné dovolené v komfortním prostředí a je vhodný pro klientelu, která vyhledává elegantní ubytování v blízkosti centra a bohaté denní i noční animační programy.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Hotel Tsokkos Odessa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Vybavení hotelu Tsokkos Odesa

Moderní hotel Tsokkos Odesa nabízí elegantní vstupní halu s recepcí a barem, odpočinkovou místnost s posezením a satelitní TV, hlavní restauraci, restauraci pro snídaně, bazén, sluneční terasu (lehátka, slunečníky a osušky zdarma), bar u bazénu, travnatou plochu s lehátky a slunečníky. Hotel nabízí bohaté denní i večerní animační programy.

Ubytování

Komfortně zařízené pokoje s klimatizací, satelitní TV, telefonem, trezorem, ledničkou (za poplatek, na vyžádání), koupelnou, fénem, WC a balkonem. Za příplatek možnost vyžádat pokoje bočně nebo směrem k moři.

Sport a zábava v areálu hotelu Tsokkos Odesa

Posilovna, plážový volejbal, stolní tenis, tenisový kurt. Za poplatek sauna, vodní sporty na pláži. Mnoho zábavních možností v blízkém centru letoviska Protaras.

Strava

Dle CK.

Aktuální popis od CK

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku • transfery do pobytového místa a zpět •...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.