Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Club Lapethos

Club Lapethos poblíž střediska Kyrenia se zrenovovanými a moderně vybavenými pokoji, s vlastním akvaparkem a s možností další zábavy doporučujeme zejména mladým lidem a rodinám s dětmi, které zaujme i výhodná cena.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Club Lapethos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Clubu Lapethos

rozlehlý hotelový komplex ležící nedaleko menší osady Lapta, ve vzdálenosti cca 12 km od hezkého přístavního města Kyrenia. Letiště Ercan ve městě Lefkosa je vzdáleno asi 45 km.  Uměle vybudovaná pláž (menší molo) se nachází hned před hotelem, je od hotelu oddělena jen místní komunikací. Přístup k moři je z hotelového areálu podchodem pod silnicí. V moři je převážně kamenité dno, přístup do moře je možný z mola. Lehátka a slunečníky jsou na hotelovém molu zdarma.

Vybavení Clubu Lapethos

hotelový areál Clubu Lapethos s 210 pokoji se skládá z hlavní třípodlažní budovy, ve které se nachází recepční hala se směnárnou a lobby bar (internetové připojení WiFi je v recepční hale zdarma). V této části hotelu  jsou umístěny nově zrekonstruované pokoje. Standardní klubové pokoje se nacházejí v dalších hotelových budovách ležících u bazénu a v rozlehlé zahradě. V hotelu je hlavní restaurace, několik barů, stolní tenis, posilovna, menší krytý bazén, bazén, dětský bazén a aquapark se 2 dalšími bazény a skluzavkami. Slunečníky a lehátka jsou v celém areálu zdarma.

Ubytování v Clubu Lapethos

prostorné hotelové pokoje byly zrekonstruovány a jsou velmi moderně zařízeny. Klubové pokoje jsou jednoduše, ale účelně vybaveny a jsou s možností až dvou přistýlek (při plném obsazení se jedná o méně prostorné ubytování). Všechny pokoje jsou vybaveny centrální klimatizací s možností individuální regulace. Pokoje mají koupelnu s vanou či sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, telefon, TV/SAT, minibar/lednička a trezor jsou za poplatek.

Stravování

Dle CK. Polopenze, za příplatek plná penze s vybranými rozlévanými nealkoholickými a alkoholickými nápoji místní výroby

Snídaně - jednodušší bufet

Obědy - za příplatek jednodušší bufet

Večeře - jednodušší bufet

Pro děti

dětský bazén a aquapark, dětská postýlka zdarma.

Služby za poplatek

biliár, vodní sporty, masáže.

Doporučení

Živý hotelový komplex s vlastním aquaparkem a s množstvím zábavy pro děti i dospělé. Doporučujeme především mladým klientům upřednostňujícím výhodnou cenu.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.