Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Arkin Palm Beach

Komfortní pětihvězdičkový hotel Arkin Palm Beach ležící na hezké písečné pláži s vysokou kvalitou poskytovaných služeb je určený výhradně dospělým klientům. Hotel se nachází asi 3 kilometry od přístavního města Famagusta.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Arkin Palm Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Arkin Palm Beach

Hotel Arkin Palm Beach leží ve vzdálenosti cca 3 km od centra přístavního města Famagusta. Letiště Ercan ve městě Lefkosa je vzdálené cca 50 km. Hotel leží v těsné blízkosti tzv. opuštěného města duchů "Varosha", kam je vstup přísně zakázán. Dlouhá písečná pláž, která patří mezi nejhezčí na ostrově, se nachází přímo před hotelem. V hotelu je možné ubytovat pouze klienty starší 15 let.

Vybavení hotelu Arkin Palm Beach

Třípodlažní, nedávno rekonstruovaná, hotelová budova, ve které se nachází 102 pokojů, má vstupní halu s recepcí a směnárnou, bar a hlavní restauraci, á la carte restauraci, posilovnu s výhledem na moře, venkovní a vnitřní bazén, SPA centrum.

Vybavení pokojů

Velmi pěkně vybavené pokoje mají výhled na okolní krajinu anebo na město. Pokoje mají centrální klimatizaci s individuálním ovládáním, koupelnu se sprchovým koutem nebo vanou a WC, TV/SAT, telefon, minibar a internetové WiFi připojení je za poplatek. 

Stravování

Dle CK, polopenze.

Služby za poplatek

Masáže, SPA centrum, internetové WiFi připojení.

Aktuální popis od CK

DoporučeníLuxusní, tzv. boutique hotel, se nachází přímo u nejkrásnější pláže pláže ostrova. Ideální místo pro strávení klidné dovolené, doporučujeme i...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.