Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Hotel Crystal Rock

Hotel Crystal Rock nabízí svým hostům ubytování v malém rodinném hotelu, v klidném prostředí v oblasti  Famagusta  za velmi příznivou cenu. V areálu hotelu se nachází malý vodní park, restaurace a bary. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Bungalov
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Hotel Crystal Rock, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha

Menší hotelový resort sestávající z hlavní budovy a jedno a dvoupodlažních bungalovů je vystavěn v zahradě ve vzdálenosti cca10 kilometrů od Famagusty.

Vybavení hotelu Crystal Rock

Menší hala s recepcí, lobby bar, restaurace, bar, bazén v zahradě, slunečníky a lehátka jsou k dispozici zdarma, další dva bazény se skluzavkami jsou součástí malého vodního parku.

Pokoje

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou se sprchou, WC, klimatizací, televizí, minibarem, vysoušečem vlasů, telefonem, internetovým připojením WIFI (za poplatek), balkonem nebo terasou. Trezory jsou k dispozici na recepci za poplatek.

Stravování

Dle CK, light all inclusive zahrnuje plnou penzi formou menšího bufetu, vybrané rozlévané místní nealkoholické a alkoholické nápoje.

Sport a zábava

Možnost zábavy v nedaleké Famagustě

Pláž

Menší písečná pláž s kamenitým dnem se nachází přímo před hotelem. Slunečníky a lehátka jsou k dispozici zdarma.

Tipy pro správnou volbu

Menší rodinný hotel, klidné prostředí, malý vodní park, výhodná cena.

Aktuální popis od CK

UpozorněníV rámci urychlení pasové kontroly na hraničním přechodu vyžadujeme od klientů čísla cestovních pasů.HotelHotel Crystal RocksDoporučeníMenší komplex...

Parametry

Typ ubytování Bungalov
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.