Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Nelia Beach

Dnes již velmi známý a oblíbený hotel Nelia Beach nese své jméno po babičce původního majitele. Je situován v klidném prostředí letoviska Agia Napa, hotelové exteriéry jsou v tradičním stylu ostrova Kypr. Areál se nachází ve vzdálenosti cca 200 m od malebného rybářského přístavu, nedaleko je též hotel Stamatia a Okeanos. Centrum letoviska, kde jsou nepřeberné možnosti denní i noční zábavy, je ve vzdálenosti cca 5 minut chůze.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Nelia Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Nelia Beach

Dnes již velmi známý a oblíbený hotel Nelia Beach nese své jméno po babičce původního majitele. Je situován v klidném prostředí letoviska Agia Napa, hotelové exteriéry jsou v tradičním ostrovním stylu. Areál se nachází ve vzdálenosti cca 200 m od malebného rybářského přístavu, nedaleko je též hotel Stamatia a Okeanos. Centrum letoviska, kde jsou nepřeberné možnosti denní i noční zábavy, je ve vzdálenosti cca 5 minut chůze.

Kapacita

V hotelu Nelia Beach je celkem 93 pokojů (1-, 2lůžkové s možností jedné přistýlky a pokoje pro rodiny, kde je pro děti palanda). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou, WC, fénem, klimatizací, TV se satelitním příjmem, rádiem, telefonem, malým balkónem nebo terasou s bočním výhledem na moře. Lepší výhled na moře za příplatek. Chladnička (za poplatek cca 4,50€/den). Trezor na pokoji (za poplatek cca 1,70€/den). Dětská postýlka je v hotelu Nelia Beach na vyžádání zdarma.

Služby

Vstupní hala s recepcí, internetový koutek (za poplatek cca 3,50€/30 minut), malý konferenční sál s TV se satelitním příjmem, místnost na infoschůzky, výtah, vnitřní a venkovní restaurace, vnitřní a venkovní bar, coctail bar, snackbaru bazénu, prádelna/žehlení (za poplatek), minimarket u hotelu, zahrada, parkoviště. Wifi v prostoru recepce (za poplatek cca 3,50€/30 minut a cca 5,50€/hodina).

Stravování

Dle zájedu, Formou ALL INCLUSIVE.

All inclusive

ALL INCLUSIVE ZAHRNUJE:

Sport a zábava

Bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma. Malé fitcentrum (zdarma), sauna (za poplatek cca 2,50€/15 minut), tenis (za poplatek cca 6€/včetně 2 raket a míčků), stolní tenis a kulečník (zdarma), videohry (za poplatek cca 1-2€/hra). Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek (cca 6€/set/den). Vodní sporty na pláži v letovisku (za poplatek: parasailing - cca 35€, vodní lyže - cca 25€, banán - cca 7-10€, ringo - cca 10€, šlapadla - cca 15€, kánoe - cca 15€, motorový člun - cca 60€, jet-ski - cca 40€, potápění - cca 60€ (2 ponory), surf - cca 15€). Hotel pro své hosty pořádá obvykle v hlavní sezóně různé akce (v cizím jazyce, kyperský večírek, mezinárodní večer, barbeque, Happy hour a další).

Hlavní výhody hotelu Nelia Beach

dobrá poloha

Web

Hotel Nelia Beach

Aktuální popis od CK

PolohaVelmi známý a oblíbený, moderně a vkusně zrekonstruovaný hotel, nese své jméno po babičce původního majitele. Areál se nachází ve vzdálenosti cca 200 m...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.