Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Grecian Bay

Hotel Grecian Bay se nachází na ostrově Kypr přímo u široké písčité pláže nedaleko malebného mysu Grecian, kam je zajištěná doprava hotelovým minibusem. Hotelový areál v krásné zahradě nabízí neopakovatelné výhledy na moře a příjemné koupání s pozvolným vstupem do moře, místy v moři mohou být kameny. Centrum letoviska Agia Napa s mnoha restauracemi, bary a obchody je vzdálené asi 10 minut chůze. Hotel s vysokým standardem služeb je vhodný pro všechny, kteří chtějí spojit relaxaci u moře s aktivní dovolenou.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Bungalov
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Grecian Bay, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Grecian Bay

Hotel Grecian Bay se nachází přímo u široké písčité pláže nedaleko malebného mysu Grecian, kam je zajištěná doprava hotelovým minibusem. Hotelový areál v krásné zahradě nabízí neopakovatelné výhledy na moře a příjemné koupání s pozvolným vstupem do moře, místy v moři mohou být kameny. Centrum letoviska Agia Napa s mnoha restauracemi, bary a obchody je vzdálené asi 10 minut chůze. Hotel s vysokým standardem služeb je vhodný pro všechny, kteří chtějí spojit relaxaci u moře s aktivní dovolenou.

Vybavení

K vybavení hotelu Grecian Bay patří rozlehlý bazén s pool barem a terasa s lehátky a slunečníky, které jsou pro klienty bez poplatku, stejně jako plážové osušky. Pro děti je zde brouzdaliště, hřiště a dětský klub. V pětipodlažní budově se nachází vstupní hala s recepcí, několik restaurací, rybí "a la carte" restaurace, lobby bar, kavárna a konferenční místnosti. Pro sportovní vyžití se nabízí fitness centrum, stolní tenis, tři tenisové kurty s osvětlením, squash a golf driving 125 m. Na pláži možnost vodních sportů. Pláž je vhodná také pro handicapované klienty.

Ubytování v hotelu Grecian Bay

Klimatizované nebo dle potřeby vytápěné dvoulůžkové s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT/TV, minibar, trezor, balkon nebo terasa. Výhled na mořskou stranu (přímý, boční/částečný) je za příplatek. Rodinné pokoje jsou na vyžádání a za příplatek.

Relaxační pobyty

Kromě vyhřívaného vnitřního bazénu, tělocvičny a sauny lze v hotelu využívat také služeb vyhlášeného wellness centra s nabídkou různých masáží, tureckých lázní, jacuzzi, kosmetických a kadeřnických služeb.

Hotel Grecian Bay na webu

Grecian Bay

Hotel Grecian Bay *****  -  pokoje

Bungalov suita výhlad na moře; Dvoulůžkový pokoj boční výhled na moře (manželská postel); Dvoulůžkový pokoj výhled do vnitrozemí (manželská postel); Dvoulůžkový pokoj výhled na moře (manželská postel); Jednolůžkový pokoj výhled do vnitrozemí.

Parametry

Typ ubytování Hotel, Bungalov
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.