Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Henipa

Příjemný hotel Henipa se nachází na Kypru, cca 6 km od centra Larnaky (asi 1 km od vesničky Oroklini) a přibližně 150 metrů od moře (od moře je hotel oddělen rušnější pobřežní silnicí). Hotel se nachází cca 150 m od oblázkové pláže s písečným vstupem do moře a cca 300 m od písečné pláže.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Henipa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Henipa

Příjemný hotel Henipa se nachází cca 6 km od centra Larnaky (asi 1 km od vesničky Oroklini) a přibližně 150 metrů od moře (od moře je hotel oddělen rušnější pobřežní silnicí). Hotel se nachází cca 150 m od oblázkové pláže s písečným vstupem do moře a cca 300 m od písečné pláže.

Kapacita

Hotel Henipa se skládá z 90 účelně zařízených pokojů s koupelnou/WC, vysoušečem vlasů, telefonem, rádiem, klimatizací, TV/ sat. a balkonem. Rodinné pokoje jsou prostornější, s palandou pro děti. Trezor za poplatek.

Služby

vstupní hala s recepcí, bar, restaurace, kavárna, terasa, internetový koutek za poplatek

Stravování

formou polopenze

Sport a zábava

vnitřní bazén, bazén, bar u bazénu. Dětské brouzdaliště a hřiště pro děti. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek. Klietni hotelu Henipa mohou využívat Fitness, tenisový kurt, biliár, stolní tenis, videohry. Za poplatek sauna, vířivé koupele, parní lázeň a masáže.

Hlavní výhody hotelu Henipa

příjemné romantické posezení v restauraci hotelu s výhledem, blízko centra, kvalitní servis

Web

Hotel Henipa

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.