Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Harry´s

Tento malý hotel Harry´s s příjemnou atmosférou se nachází v klidném prostředí na okraji letoviska Protaras, nedaleko od menší mořské zátoky a písečné pláže. Nejbližší obchůdek je ve vzdálenosti cca 250 m od hotelu, centrum letoviska Protaras je cca 3 km. Zde je dostatek každodenní zábavy i bohaté nákupní možnosti. Vedle hotelu Harry´s se nachází známý hotel Mimosa Beach. Destinace: Kypr

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Harry´s, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Harry´s

Tento malý hotel Harry´s s příjemnou atmosférou se nachází v klidném prostředí na okraji letoviska Protaras, nedaleko od menší mořské zátoky a písečné pláže. Nejbližší obchůdek je ve vzdálenosti cca 250 m od hotelu, centrum letoviska Protaras je cca 3 km (procházkou lze dojít za cca 30-40 minut, svižnou chůzí za cca 20 minut). Zde je dostatek každodenní zábavy i bohaté nákupní možnosti. Vedle hotelu Harry´s se nachází známý hotel Mimosa Beach. Autobusem městské linky je možné pohodlně cestovat do Protarasu - jednodenní jízdné bez omezení ujetých kilometrů stálo v roce 2011 2€, týdenní - 10€, taxi vychází na cca 8€/cesta. Hotel doporučujeme pro méně náročnou klientelu.

Kapacita

V tomto hotelu Harry´s je 38 pokojů (1-, 2lůžkových s možností jedné přistýlky). Všechny pokoje jsou vybaveny dnes již starším nábytkem, menší koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, telefonem, TV, rádiem, balkónem nebo terasou s výhledem na letovisko, vnitrozemí nebo moře. Výhled na moře je za příplatek. Trezor na pokoji (za poplatek cca 2€/den a vratná záloha na klíč cca 15€), chladnička (za poplatek cca 3€/den). Možnost půjčení žehličky (vratná záloha cca 100€). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby

Vstupní hala s recepcí, salónek s TV, výtah, prádelna a čistírna (za poplatek), vnitřní bar, bar, snackbar a kavárna u bazénu, restaurace s venkovním posezením, zahrada, parkoviště. Wifi v prostoru recepce (za poplatek cca 5€/hodina, cca 10€/3 hodiny, cca 20€/10 hodin).

Stravování

Formou polopenze nebo za příplatek ALL INCLUSIVE (viz popis). Snídaně a večeře bufet.

Sport a zábava v hotelu Harry´s

Bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, na pláži za poplatek cca 5€/set/den. Dětské hřiště, tenis (za poplatek cca 6€/hodina), sauna (za poplatek cca 6€/30 minut/osoba), kulečník (za poplatek cca 2€/hra).

Hlavní výhody

Hotel Harry´s nabízí velmi příznivou cenu

Aktuální popis od CK

Polohatento malý, v sezóně 2016 částečně zrenovovaný hotel (společenské prostory, interiéry pokojů novým nábytkem a dalšími doplňky) s příjemnou rodinnou...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.