Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Napa Mermaid Hotel and Suites

Komplex Napa Mermaid Hotel and Suites, jeden z nejhezčích hotelových komplexů letoviska Agia Napa na ostrově Kypr, byl nedávno renovovaný v moderním stylu. Leží jen 100 metrů od pěkné písčité pláže Grecian Bay, vzdálenost do centra letoviska s obchody, restauracemi, bary a nočními kluby je asi 500 metrů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Bungalov
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Napa Mermaid Hotel and Suites, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha kompelxu Napa Mermaid Hotel and Suites

Komplex Napa Mermaid Hotel and Suites, jeden z nejhezčích hotelových komplexů letoviska Agia Napa, byl nedávno renovovaný v moderním stylu. Leží jen 100 metrů od pěkné písčité pláže Grecian Bay, vzdálenost do centra letoviska s obchody, restauracemi, bary a nočními kluby je asi 500 metrů.

Vybavení

Venkovní a krytý vyhřívaný bazén se slunečníky a lehátky poskytovanými zdarma, dětský bazén, tenisový kurt, stolní tenis, biliár, tělocvična, sauna, parní lázně a jacuzzi. Na pláži nabídka vodních sportů a školy potápění, zapůjčení slunečníků a lehátek za poplatek. Písčitá pláž, oceněná pro svou čistotu Modrou vlajkou, je vhodná pro děti a handicapované klienty.

K vybavení Napa Mermaid Hotel and Suites patří restaurace, koktejl bar, pool bar a kavárna, hotel má wifi internetové připojení, kadeřnictví, kosmetiku, masáže a služby půjčovny aut, je tu také centrum s konferenční místností.

Ubytování v Napa Mermaid Hotel and Suites

Nově rekonstruované klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a bočním nebo přímým výhledem na moře, koupelna s WC, LCD TV, vybavení na přípravu kávy a čaje, minibar, trezor a balkón. Možnost wifi připojení za poplatek. Možnost ubytování v bungalovech nebo suitách.

Stravování

Dle ck, snídaně, polopenze, plná penze

Hotel Napa Mermaid Hotel and Suites ****  - nabízené pokoje

Dvoulůžkový pokoj boční výhled na moře (manželská postel); Dvoulůžkový pokoj výhled na bazén (manželská postel); Dvoulůžkový pokoj výhled na moře (manželská postel); Executive bungalov; Grand suita výhled na moře; Junior suita výhled na moře; Rodinné propojené pokoje výhled na moře.

Parametry

Typ ubytování Hotel, Bungalov
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.