Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Riviera Bungalows

Malý, velmi klidný a útulný hotelový komplex Riviera ležící v rozlehlé zahradě u menší přírodní pláže je ideální volbou pro prožití ničím nerušené dovolené. Doporučujeme jej nejen dospělým klientům, ale i rodinám s dětmi upřednostňují klidné prostředí. Hotel Riviera se nachází asi 15 kilometrů od přístavního města Kyrenia.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Bungalov
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Riviera Bungalows, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Riviera

Hotel Riviera leží ve vzdálenosti asi 15 km od přístavního města Kyrenia, kam se lze dopravit taxislužbou či místními dolmuši. Letiště Ercan ve městě Lefkosa je vzdálené cca 40 km. Přírodní písečná pláž je přímo před hotelem.

Vybavení hotelu Riviera

Hotel Riviera leží v rozlehlé zahradě s bujnou vegetací. Hotel tvoří soubor několika jedno- a dvoupodlažních vilek. V hotelu je vstupní hala s recepcí (pronájem trezoru za poplatek, internetové připojení WiFi za poplatek), menší restaurace s barem a s venkovní terasou, bar, bazén, dětský bazén, přírodní písečná pláž a menší přírodní kamenitá pláž. V moři jsou místy oblázky a větší kameny.

Vybavení pokojů

Prostorné klimatizované pokoje typu bungalovů (centrální klimatizace s individuálním ovládáním) se nacházejí v jedno- a dvoupodlažních vilkách v rozhlehlé zahradě. Jednoduše, ale účelně vybavené pokoje mají menší koupelnu se sprchovým koutem a WC, TV/SAT, telefon, balkon či terasu.

Stravování

Dle CK, polopenze.

Pro děti

Dětský bazén.

Služby za poplatek

Trezor, internetové připojení WiFi.

Parametry

Typ ubytování Hotel, Bungalov
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.