Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Chrystalla

Příjemný třípatrový hotel rodinného charakteru Chrystalla má výbornou polohu v těsné blízkosti překrásné písečné pláže s průzračným mořem v letovisku Protaras na ostrově Kypr. Výhodná je také blízkost hlavní protaraské třídy plné obchůdků, restaurací i barů. Na dosah ruky tak mají hoteloví hosté nejen příjemný relax na pláži, ale i spoustu možností zábavy a nákupů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Chrystalla, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení pro hotel Chrystalla

Příjemný třípatrový hotel rodinného charakteru Chrystalla má výbornou polohu v těsné blízkosti překrásné písečné pláže s průzračným mořem. Výhodná je také blízkost hlavní protaraské třídy plné obchůdků, restaurací i barů. Na dosah ruky tak mají hoteloví hosté nejen příjemný relax na pláži, ale i spoustu možností zábavy a nákupů.

Pláž

Krásná písečná pláž je vzdálena cca 150 m od hotelu . Slunečníky, lehátka a vodní sporty za poplatek.

Poloha hotelu Chrystalla

Hotel Chrystalla se nachází na okraji letoviska Protaras, hlavní třída s obchody, restauracemi a veškerou zábavou, která tvoří centrum letoviska, je od hotelu vzdálena cca 50 m. Vzdálenost od letiště je 65 km. Hotel je situován cca 150 m od krásné pláže .

Popis

Příjemný třípatrový hotel Chrystalla má výbornou polohu v těsné blízkosti překrásné písečné pláže s průzračným mořem. Výhodná je také blízkost hlavní protaraské třídy plné obchůdků, restaurací i barů. Na dosah ruky tak mají zdejší hosté nejen příjemný relax na pláži, ale i spoustu možností zábavy a nákupů.

Stravování

Dle ck, Polopenze. Snídaně a večeře se podávají formou bufetu v hotelové restauraci.

Ubytování v hotelu Chrystalla

Nově zrekonstruované dvoulůžkové pokoje s balkonem nebo terasou mají vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV a trezorem (za poplatek). Možnost jedné přistýlky. Pokoje s výhledem na moře za příplatek.

Vybavení

Hotel Chrystalla nabízí: Vstupní hala s recepcí, restaurace s terasou, výtah, bar, snack bar, bar u bazénu, bazén s terasou na opalování, dětský bazén, sprchy u bazénu, TV místnost, internetový koutek (za poplatek).

Aktuální popis od CK

StřediskoProtarasPolohaPříjemný hotel se nachází v hotelové čtvrti cca 100 m od centra, cca 50 m od hlavní třídy s obchody, restauracemi a zábavou a cca 60...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.