Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Intercontinental Aphrodite Hills Resort

Moderní hotelový resort Intercontinental Aphrodite Hills, postavený ve stylu vesničky s vlastním náměstím s restauracemi a obchůdky a vhodný pro všechny věkové kategorie, se nachází na náhorní plošině s výhledem na legendární skálu Aphrodite 15 kilometrů od Paphosu, centra kultury, mytologie a tradice ostrova Kypr. Nabízí výjimečný výhled na moře, relaxaci v lázeňském centru a 18jamkové golfové hřiště přímo u hotelu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Intercontinental Aphrodite Hills Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Intercontinental Aphrodite Hills Resort

Moderní hotelový resort Intercontinental Aphrodite Hills,  postavený ve stylu vesničky s vlastním náměstím s restauracemi a obchůdky a vhodný pro všechny věkové kategorie, se nachází na náhorní plošině s výhledem na legendární skálu Aphrodite 15 kilometrů od Paphosu, centra kyperské kultury, mytologie a tradice. Nabízí výjimečný výhled na moře, relaxaci v lázeňském centru a 18jamkové golfové hřiště přímo u hotelu.

Vybavení

Luxusní hotelový komplex Intercontinental Aphrodite Hills Resort je postavený kolem velkého bazénu ve tvaru laguny s kaskádami. Upravenou zahradu s palmami doplňují zahradní skalky. Na pláž v písčité zátoce je zajištěná doprava hotelovým autobusem. K vybavení patří také vnitřní bazén a dětský bazén, v zimních měsících vyhřívané, čtyři à la carte restaurace, několik barů, tenisové kurty, dětské hřiště a klub i hlídání dětí na vyžádání.

Součástí je také business centrum a jednací místnosti.

Ubytování v hotelu Intercontinental Aphrodite Hills Resort

Klimatizované nebo dle potřeby vytápěné, elegantně zařízené dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, koupelna s vanou a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, telefon, SAT/TV, minibar, trezor, balkón nebo terasa. Kromě standardních pokojů nabízí hotel ubytování i v suitách pro rodiny s dětmi.

Relaxační pobyty

Lázeňské termální centrum Retreat Spa, které používá výhradně přípravky značky Pevonia, sauna, parní lázně, masáže, hydroterapie, aromaterapie, kosmetické procedury včetně pedikúry a manikúry, posilovna se špičkovým vybavením i venkovní tělocvičnou s profesionálním dohledem a možností osobní konzultace nebo individuálních cvičebních programů.

Hotel Intercontinental Aphrodite Hills Resort na webu

www.aphroditehills.com

Hotel Intercontinental Aphrodite Hills Resort *****  - pokoje

Deluxe pokoj výhled do zahrady nebo na bazén; Deluxe pokoj výhled na golf a moře; Junior suita výhled na golf a moře; Junior suita výhled zahrada nebo bazén; Rodinné propojené pokoje výhled zahrada nebo bazén.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.