Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Thalassaki Holiday Village

Atraktivní hotel Thalassaki Holiday Village je postaven na ostrově Kypr v tradičním středomořském stylu s vilkami v zahradě, kde se nachází studia a apartmány. Hotel je umístěn v jedné z nejlepších částí oblíbeného kyperského letoviska Agia Napa. Má vynikající polohu vzhledem k blízké písčito-oblázkové pláži a zároveň je nedaleko centra letoviska, které skýtá řadu příležitostí pro nákupy a zábavu. K nejkrásnější pláži letoviska dojdete příjemnou procházkou během 15 minut.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Thalassaki Holiday Village, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Thalassaki Holiday Village

Atraktivní hotel Thalassaki Holiday Village je postaven v tradičním středomořském stylu s vilkami v zahradě, kde se nachází studia a apartmány. Hotel je umístěn v jedné z nejlepších částí oblíbeného kyperského letoviska Ayia Napa. Má vynikající polohu vzhledem k blízké písčito-oblázkové pláži a zároveň je nedaleko centra letoviska, které skýtá řadu příležitostí pro nákupy a zábavu. K nejkrásnější pláži letoviska dojdete příjemnou procházkou během 15 minut. Celý hotelový komplex Thalassaki Holiday Village je velmi dobře vybaven jak pro dospělé tak i pro rodiny s dětmi. Nabízí ubytování ve velmi pěkných, prostorných a účelně zařízených studiích nebo apartmánech.

Vybavení hotelu Thalassaki Holiday Village

50 m od písčito-oblázkové pláže 800 m od písčité pláže hotelové lobby s recepcí dětské hřiště a herní místnost velký bazén s lehátky a slunečníky bazén pro sportovní aktivity dětské brouzdaliště vnitřní vyhřívaný bazén fitness centrum tenisový kurt jacuzzi, sauna a masážní místnost animační programy a tématický večer internetová místnost hotelový obchod

Vybavení pokoje

Dvoulůžkové studio - koupelna se sprchou, WC, vysoušeč vlasů, malá vybavená kuchyňka (rychlovarná konvice, toaster), TV/SAT, radio, telefon, terasa nebo balkon, lednička za poplatek, klimatizace za poplatek, sejf za poplatek. Apartmán jednoložnicový - vybavení stejné jako u studií, navíc dvakrát sofa lůžko. Možnost 2 přistýlek i pro dospělé osoby (pouze v apartmánu)

Stravování

Dle CK a zájezdu, polopenze formou bufetu

Další údaje

119 pokojů (64 studií a 55 apartmánů) Úklid: 6x týdně (nebo na požádání) Výměna ložního prádla: 1x týdně (nebo na požádání) Výměna ručníků: 2x týdně (nebo na požádání)

Hotel Thalassaki Holiday Village na webu

Hotel Thalassaki Village

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.