Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kefalos Beach Village

Hotel Kefalos Beach Village nabízí prostorná dvoulůžková studia s možností dvou přistýlek a apartmány a nachází se na ostrově Kypr přímo u moře, na okraji města Pafos, a jeho poloha ideálně kombinuje klidné prostředí se snadno dostupným centrem. U hotelu je pobřeží chráněno skalnatou bariérou, která vytváří drobné bazénky vhodné pro malé děti. Pro plavce je přístup do moře přes visutý můstek. Další písečná pláž s pozvolným přístupem do vody se nachází asi 200 m od hotelu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kefalos Beach Village, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Kefalos Beach Village:

Hotel Kefalos Beach Village se nachází přímo u moře, na okraji města Pafos a jeho poloha ideálně kombinuje klidné prostředí se snadno dostupným centrem. U hotelu je pobřeží chráněno skalnatou bariérou, která vytváří drobné bazénky vhodné pro malé děti. Pro plavce je přístup do moře přes visutý můstek. Další písečná pláž s pozvolným přístupem do vody se nachází asi 200 m od hotelu.

Ubytování:

Hotel Kefalos Beach Village nabízí prostorná dvoulůžková studia s možností dvou přistýlek a apartmány pro 2–4 osoby (ložnice pro 2 osoby a obývací pokoj s možností 2 přistýlek) mají vlastní sociální zařízení (WC + sprcha), kuchyňský kout (lednice, vařič, základní nádobí), klimatizaci, TV, telefon, rádio, trezor (za poplatek) a balkon.

Vybavení:

Velmi příjemný hotel Kefalos Beach Village vysoce kvalitními službami a pohodovou relaxační atmosférou je vystavěn ve stylu kyperské vesničky s centrální budovou a s ubytováním ve studiích a apartmánech v jednopatrových domcích. Centrálním místem komplexu je velký bazén s terasou na slunění, na který přímo navazuje travnatá plocha i široká písečná pláž se slunečníky a lehátky, které jsou pro návštěvníky hotelu zdarma. Svým návštěvníkům hotel nabízí vedle venkovního bazénu i dětský bazén, centrum zdraví s krytým bazénem, saunou, vířivkou a fitcentrem, restauraci, vnitřní i venkovní bar, hernu, obchůdky, kadeřnictví, prádelnu i vlastní kapličku. Pro milovníky sportovního vyžití dva tenisové kurty, minigolf, volejbal, plážový volejbal.

Stravování:

Dle nabídky CK a zájezdu, obvykle polopenze – snídaně a večeře formou bohatého bufetu. Večeře jsou často zpestřené jídly zaměřenými na kuchyně různých národů, na speciality šéfkuchaře apod

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.