Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Elexus

Hotel s luxusním ubytováním a prvotřídními službami je vhodný pro rodiny s dětmi, jednotlivce i společnosti hledající místo pro pořádání konferencí či jiných událostí. Resort je vystavěn písečné soukromé pláže přibližně 12 km od historického města Kyrenia na severním pobřeží ostrova Kypr.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Elexus, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Elexus

Cca 12 km od Kyrenie, asi 32 km od letiště Ercan, u soukromé písčité pláže.

Vybavení

Recepce, hlavní restaurace, 5 restaurací á la carte, 2 bary na pláži na molu, 5 bazénů, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma, osušky zdarma, aquapark, lázně, parní lázeň, sauna, tělocvična, animační programy, stolní tenis, kino, volejbal, konferenční místnost, obchod.

Ubytování v hotelu Elexus

Pokoje a suity se dělí do několika typů: Standard: koupelna/WC, fén, balkon, klimatizace, trezor, WiFi, TV, varná konvice, 2 lahve vody (denně doplňováno), minibar/pochutiny (za poplatek), telefon, výhled nebo částečný výhled na moře; Deluxe: jsou větší, mají obývací část, výhled do kraje nebo na moře; Rodinný pokoj: prostornější se 4 lůžky, 2 ložnice, výhled do kraje nebo na moře. Popis vyšších typů ubytování na vyžádání.

Stravování

Dle ck: plná penze plus v hlavní restauraci (vč. odpolední svačiny, noční polévky, nápojů v při obědě a večeři, čaje/vody v barech a restauracích resortu)

Pro děti

Dětské menu, dětský klub, klub pro mládež, hlídání dětí za poplatek.

Aktuální popis od CK

UpozorněníV rámci urychlení pasové kontroly na hraničním přechodu vyžadujeme od klientů čísla cestovních pasů.HotelHotel ElexusDoporučeníHotel s luxusním...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.