Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Cratos Premium

Moderní areál hotelu Cratos Premium, ležící v oblasti Kyrenia na severním Kypru zaujme obzvlášť náročnější klientelu, která vyhledává širokou nabídku kvalitních služeb a relaxování na pláži si zpestří třeba návštěvou kasina. Hotel Cratos Premium je vhodný pro všechny věkové kategorie, i pro rodiny s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Cratos Premium, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Cratos Premium

Moderní hotelový areál Cratos Premium je vystavěn na okraji střediska Kyrenia, na severním Kypru cca 5 kilometrů od historického centra.

Vybavení hotelu Cratos Premium

Prostorná vstupní hala s recepcí, výtahy, čtyři restaurace, kavárna, čtyři bary, butik, kadeřnictví, obchod se suvenýry, zlatnictví, WIFI internetové připojení v prostoru recepce za poplatek, bazén, slunečníky a lehátka k dispozici zdarma, dětský bazén, krytý bazén, prostorné kasino a konferenční místnost.

Pokoje hotelu Cratos Premium

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou, WC, klimatizací, TV-SAT, minibarem, WIFI internetovým připojením za poplatek, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem y balkonem nebo terasou.

Pláž

Menší písečná pláž s oblázky v malém zálivu se nachází přímo u  hotelu.

Stravování

Dle CK, Llght all inclusive zahrnuje plnou penzi formou bufetu, nealkoholické a místní alkoholické nápoje během dne a během obědů a večeří.

Sport a zábava

Stolní tenis, fitness, sauna, masáže (za poplatek), kulečník (za poplatek), vodní sporty na pláži (za poplatek), animační programy.

Tipy pro správnou volbu

pro náročné, uxusní hotel, malá uměle vytvořená pláž

Aktuální popis od CK

UpozorněníV rámci urychlení pasové kontroly na hraničním přechodu vyžadujeme od klientů čísla cestovních pasů.HotelHotel Cratos PremiumDoporučeníLuxusní...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.