Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Golden Bay

Menší rodinný hotel Golden Bay nacházející se v oblasti Kyrenia, poblíž malebného zálivu s menší písečnou pláží je vhodný nejen pro samostatné páry ale i pro rodiny s dětmi. Hotel disponuje recepcí se směnárnou, hlavní restaurací a bazénem, ve kterém je oddělená část pro děti.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Golden Bay, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Golden Bay

Menší hotel rodinného typu s 24  pokoji je vzdálen cca 8 km od letoviska Kyrenia, vzdálenost od mezinárodního letiště Ercan v hlavním městě ostrova Lefkosa je zhruba 40 km. Menší hezká písečná pláž se nachází hned před hotelem, cesta na pláž vede přes hotelovou zahradu.  Pláž je umístěna v malém zálivu, v moři je místy kamenité dno.

Vybavení hotelu Golden Bay

V menším hotelu se nachází vstupní hala s recepcí a směnárnou, hlavní restaurace, kde se podávají snídaně, bazén s dětskou částí, bar na pláži, vodní sporty na pláži. Večeře se podávají v nedaleké restauraci u pláže.

Vybavení pokojů

Jednoduše, ale účelně zařízené klimatizované pokoje (centrální klimatizace s možností individuální regulace) mají koupelnu se sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, telefon, TV/SAT, ledničku/minibar. Většina pokojů má balkon.

Stravování

Dle CK. Snídaně, za příplatek večeře

Aktuální popis od CK

HotelHotel Golden Bay BeachDoporučeníJeden z prvních hotelů v Larnace, přímo u písčité pláže, vhodný pro klienty vyhledávající klidnější dovolenou.ObsazeníXX...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.