Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Akti Beach Village Resort

Velmi příjemné ubytování typu hotel - apartments je zasazeno uprostřed krásné zahrady přímo u mořského pobřeží v oblasti mezi Paphosem a Coral Bay. Areál připomíná kyperskou vesničku, je obklopen rozmanitými keři, květinami i palmami. Centrum Paphosu je vzdáleno cca 4 km. Tam se pohodlně dostanete mikrobusem hotelu

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Akti Beach Village Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Akti Beach Village Resort

Velmi příjemné ubytování typu hotel - apartments je zasazeno uprostřed krásné zahrady přímo u mořského pobřeží v oblasti mezi Paphosem a Coral Bay. Areál připomíná kyperskou vesničku, je obklopen rozmanitými keři, květinami i palmami. Centrum Paphosu je vzdáleno cca 4 km. Tam se pohodlně dostanete mikrobusem hotelu (odjezd v 10:30 a 14:00 a zpět z centra města ve 13:30 a 18:00 hodin), jízdenka stojí cca 1,75 €/cesta. Nebo se lze do centra Paphosu vypravit pěšky; procházkou podél pobřeží tam dojdete za cca 50 minut volnou chůzí. Případně lze též cestovat do Paphosu nebo na Coral Bay městským autobusem za 1€ (zastávka je cca 1 km od hotelu).

Kapacita

Areál Akti Beach Village Resort tvoří 6 bloků budov a je zde celkem 173 prostorných pokojů typu studio (pro 2 - 3 osoby) a apartmán (pro 2 - 4 osoby). Studia tvoří jedna větší místnost, kde je jako třetí lůžko gauč, v apartmánech je ložnice a prostorný obývací pokoj s gauči pro další 2 osoby. Všechny pokoje (lze vyžádat i jednolůžkový pokoj) jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou, WC, klimatizací, TV se satelitním příjmem, telefonem, kuchyňským koutem se základním vybavením, elektrickým vařičem, troubou, rychlovarnou konvicí a chladničkou. Všechna studia a apartmány mají balkón nebo terasu s výhledem do zahrady. Trezor na pokoji (za poplatek cca 2€/den). Dětská postýlka je v hotelu Akti Beach Village Resort na vyžádání zdarma.

Služby

Recepce, prostorná vstupní hala, salónek s TV se satelitním příjmem a velkou obrazovkou, směnárna, kavárna, vnitřní a venkovní restaurace, vnitřní a venkovní bar a snackbar, internetový koutek (cca 5€/hodina), konferenční sály, minimarket/obchůdek se suvenýry, samoobslužná prádelna, žehlicí potřeby (na vyžádání), pěkně udržovaná zahrada, parkoviště. Wifi zdarma v prostoru recepce a salónku.

Stravování

Formou polopenze nebo za příplatek ALL INCLUSIVE (viz popis). Snídaně i večeře - švédský stůl, k večeři bývá podávána obvykle sklenice vína. Za příplatek štědrovečerní a novoroční večeře. Štědrovečerní večeře - 24.12. - slavnostní bohatý bufet - rodinná atmosféra - živá kapela, hudba, tanec. Oslava Nového roku - 31.12. - slavnostní bohatý bufet, živá kapela, hudba tanec, zábava

All inclusive

All inclusive zahrnuje:

Sport a zábava

Vnitřní bazén (vyhřívaný od listopadu do března, obvykle od 09:00 - 19:00 hodin), 2 venkovní bazény, dětský venkovní bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, dětské hřiště a koutek. Služby Spa centra - fitcentrum, sauna a pára - všechny tyto služby zdarma, masáže (za poplatek různé druhy, na vyžádání, od cca 30€). Tenis (zdarma, zapůjčení raket - zdarma, poplatek jen za večerní osvětlení), stolní tenis (zdarma), elektrické a videohry (za poplatek), kulečník (za poplatek cca 2€/hra). Pronájem jízdních kol (za poplatek cca 10€/den). Hotel pořádá pro své hosty obvykle řecké a kyperské folklórní večírky (v cizím jazyce), happy hour a další akce.

Hlavní výhody hotelu Akti Beach Village Resort

klidné relaxační prostředí

Web

Akti Beach Village Resort

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.